Współpraca!

Rodzicielnik to blog Parentingowo-Lifestylowy dla każdego – dla obecnych i przyszłych rodziców. U mnie rodzice dowiedzą się czym jest prawdziwe rodzicielstwo i z jakimi wiąże się wyzwaniami. To pomoc dziecku w codziennym pokonywaniu problemów i robieniu przez nie postępów. Dobry rodzic daje dziecku komfortowe warunki do rozwoju, jest cierpliwy i przede wszystkim kochający dla swojego malucha.

 Polecam najlepsze rozwiązania i produkty, które pomagają sprostać codziennym wyzwaniom oraz miejsca przyjazne rodzinom – rodzicielnik.pl to miejsce, gdzie dowiesz się wszystkiego co Tobie potrzebne.

Podoba Ci się moja strona i chciałbyś nawiązać współpracę? Zapraszam do kontaktu via e-mail lub telefon. To strona pełna inspiracji nie tylko w obszarze parentingu, ale również lifestyle’u. Jeśli interesuje Cię reklama na mojej stronie pisz śmiało. 

Możliwe formy współpracy:

  • artykuły inspirowane pisane na zlecenie
  • testy i recenzje artykułów oraz usług
  • opisy i fotorelacje z ciekawych miejsc, miejsc przyjaznych rodzinom z dziećmi
  • promocja ciekawych wydarzeń w mediach społecznościowych
  • publikacja gotowych artykułów eksperckich

Do strony prowadzę również Social Media z zaangażowaną społecznością, na których dzielę się naszą codziennością. Facebook, Instagram, Twitter, Google+ to miejsca gdzie znajdziesz dużo inspiracji z zakresu literatury i gier dla dzieci, przydatnych gadżetów, mody damskiej i dziecięcej, miejsc przyjaznych rodzinom z dziećmi i wiele innych.

Kontakt ze mną:
agnieszka@rodzicielnik.pl

Tel.kom: 784 852 608
Aga logo końcowe2

Zdjęcia w postach pochodzą z  www.pixabay.com; www.morguefile.com, od zleceniodawców lub są autorskie.

 

Współpracowałam lub aktualnie współpracuję z (wybrane):

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz