Biblioteczka malucha Książki

Już Czytam! Trzy propozycje dla małych moli książkowych od Wydawnictwa Zielona Sowa!

Wydawnictwo Zielona Sowa ma dla naszych dziaciaków (6+) propozycję nie byle jaką. Wciągająca akcja oddana prostym i barwnym językiem. Duża czcionka ułatwiająca czytanie, atrakcyjna szata graficzna, słowniczek trudniejszych pojęć i nawet zadania sprawdzające rozumienie tekstu. Przede wszystkim jednak niesamowite przygody!

„Tajemnica Weneckiej Maski” Agnieszka Stelmaszyk

List przyszedł w ponury, deszczowy wieczór. Tajemnicze zaproszenie od dawno niewidzianego Stryja Edwarda mieszkającego w zamku zaintrygowało całą rodzinę. Początkowe wątpliwości przezwyciężyła ciekawość i tym sposobem cała rodzina udaje się na niezapomniane wakacje. Jeszcze bardziej tajemniczo robi się, kiedy w drzwiach wita ich lokaj, a Stryj nie schodzi nawet na kolacje. Dzieci zaś mają zakaz wchodzenia do komnaty w wieży. Sami wiecie jak słowo „zakaz” działa na dzieci prawda? Domyślacie się więc gdzie rodzeństwo udało się po kolacji… O potworze w zakazanej komnacie i co z tego wynikło przeczytacie w tej krótkiej, acz treściwej książecze. Uwaga, wciąga :).

„Upiorne andrzejki” Agnieszka Stelmaszyk

Mała szkoła na wsi i wyjątkowy dzień. Andrzejki. Wróżenie z fusów, lanie wosku, zaglądanie do miski z wodą, bo kto dzisiaj ma studnię? Wiele można zrobić jeśli się chce poznać imię przyszłego męża. Nawet Chochocząca Chata nocą nie przestraszy dziewcząt, które postanowiły dowiedzieć się za wszelką cenę jak będzie miał na imię ich przyszły wybranek. Czy jednak nie przeliczyły swoich możliwości? Jak się skończy nocne spotkanie z upiorami? Podczas tej lektury nie raz roześmiejecie się w głos!

„Fiord i zaginiony naszyjnik” Agnieszka Stelmaszyk

Naszyjnik Cioci Cecylii padł łupem złodziei. Zastanowicie się kto by tam chciał jakiś naszyjnik? Cóż, to że zniknął wątpliwości nie budzi, a by nie podejrzewać nikogo należy rozpocząć szeroko pojętą akcję poszukiwawczą. Klaudia, Arek i ich wierny towarzysz Fiord rzucają się na poszukiwanie zaginionych pereł. Czy przeszkodzi im w tym atak kretów i zielona parówka? Dlaczego Fiord został rycerzem Jedi? Koniecznie musicie poznać tę historię!

Na wszystkie książeczki dodatkowy rabat urodzinowy w zaprzyjaźnionej księgarni Livro, dzięki temu możecie je kupić za grosze! Rabat jest uruchomiony również na pakiety 3w1, w których są również sprzedawane powyższe książki :). Gorąco polecam!

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *