Biblioteczka malucha DZIECKO Książki

Akademia Mądrego Dziecka czyli nowości od Wdawnictwa Egmont

Książki z serii Akademia Mądrego Dziecka goszczą u nas już od dawna i są mocno eksploatowane. To jedne z tych ciekawostek wydawniczych, do których dzieci wracają chętnie i bardzo je lubią. Ruchome elementy książeczek, ciekawe zagadnienia związane z przyrodą, codziennym życiem czy ciałem człowieka sprawiają, że dzieci bardzo lubią do nich zaglądać. 

Akademia Mądrego Dziecka nowości

Tym razem w nowościach z serii znajdziecie książeczki z opcją przesuwania o tematyce: Młode zwierzęta – tu nasza pociecha zobaczy jak wyglądają zwierzęce dzieci i jak się nazywają oraz dowie się min. że kurczaczki wykluwają się z jajek, a mama kangurzyca swoje dziecko nosi w torbie na brzuchu. Moje ciało – tu znajdziemy nazwane elementy ciała, codzienne czynności oraz emocje, są również ćwiczenia dźwiękonaśladowcze. W lesie – tu znajdziemy nie tylko nazwy zwierząt leśnych, ale również dowiemy się co rośnie pod liśćmi czy jak nazywają się młode dzika. Strażacy – gratka dla małych fanów straży pożarnej. W książeczce możemy zobaczyć co strażak zakłada na głowę do akcji gaszenia pożaru, jakie są elementy jego ubrania, co wóz strażacji ma na dachu oraz co gasi ogień.

Książeczki z okienkiem opatrzone zabawnymi wierszykami o barwnych ilustracjach, które odkryją przed dziećmi tajemnice świata przyrody oraz wzbogacą świat wyobraźni, przygód i emocji. Ciekawski kotek zastanawia się nad tym, skąd się wzięły różne dziury, które znajduje wokół siebie. Jest zaciekawiony, a jednocześnie zadziwiony tym, jak wiele zwierząt dzięki temu spotyka i poznaje. A to było tak  to krótkie rymowanki o różnych zwierzętach, niezależne od siebie.

Zapraszam do obejrzenia krótkiego filmu, wszystkie książeczki znajdziecie na stronie www.egmont.pl z 30% rabatem!

https://www.facebook.com/rodzicielnik/videos/586137918524574/

Możesz również polubić…

2 komentarze

  1. Bardzo lubimy czytać przed snem. chętnie zakupię coś z tego zestawienia

  2. Interesujące propozycje 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *