Strefa Taty

Dzień Ojca pod namiotem? Tak! Park Rodzinka w Skórzewie zaprasza

Dzień Matki minął, a zbliża się Dzień Ojca – 23 czerwca w piątek. Zachęcam wszystkie mamy, aby w ten dzień wysłały Ojców swoich dzieci – do Parku Rozrywki Rodzinka w Skórzewie pod Poznaniem na „Nocowanie z Tatą pod namiotem”.

To kolejna impreza, którą Park Rodzinka w Skórzewie organizuje dla rodzin, a jednocześnie niesamowita przygoda dla dzieciaków. Serdecznie zapraszamy dnia 23.06.2017 r.  ojców z dziećmi, bo to będzie na pewno niezapomniana wspólna zabawa.

W programie super podchody dla ojców z dziećmi. Zorganizowane przez animatorów w zaadaptowanym przez nas lesie naprzeciw Parku Rozrywki Rodzinka. Następnie na plaży w Parku odbędzie się ognisko z kiełbaskami, a potem nocowanie pod namiotem, nocne kino, a o poranku wspólne śniadanie. Do dyspozycji uczestników wszystkie atrakcje Parku Rozrywki Rodzinka. Moc atrakcji i zabawy gwarantowane! A mamy w tym czasie mogą sobie odpocząć, bo będą miały wolny wieczór.

Myślę, że to świetna i zwariowana propozycja wspólnego spędzenia czasu z dziećmi. A kiedy jak nie właśnie w Dniu Ojca? To zwykle Tatusiowe są zapracowani, a dzieci łakną z nimi kontaktu. To z Tatą są najlepsze zabawy, wycieczki i wszelakie aktywności. Czas tak szybko leci, dzieciństwo to chwila, które nie da się zatrzymać ani cofnąć by przeżyć je jeszcze raz. Jeśli nie macie planów na ten dzień, a Wasza pociecha chciałaby spróbować biwakowania oraz wspólnej zabawy w szerszym gronie, no i lubicie tego typu formę spędzania czasu to zachęcam do uczestnictwa. Liczba miejsc ograniczona :). Może zasmakujecie w leśnej przygodzie i przeniesiecie ją na grunt codzienny. Może to być świetna tradycja, raz w roku z tatą na biwak :). Niesamowite wspomnienia z dzieciństwa gwarantowane i godne pozazdroszczenia :). Wspólny czas to chyba najlepszy prezent z okazji Dnia Ojca.

Możesz również polubić…

1 komentarz

  1. Fajna sprawa taki dzień ojca z dzieckiem spędzony 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *