LifeStyle

Fotoprezenty czyli symboliczne pamiątki personalizowane

O prezentach personalizowanych pisałam Wam już nie raz. Ogólnie bardzo je lubię i są według mnie wyjątkowe bo wybrane specjalnie dla obdarowywanej osoby. Nie mniej jednak zwykle jest to dość spory wydatek i jeśli już mamy komuś sprezentować taki podarunek czekamy na wyjątkową okazję. Są jednak takie chwile, które chcielibyśmy podkreślić wyjątkowymi drobiazgami. Z pomocą przychodzą nam fotoprezenty.

Fotoprezenty – drobiazgi od serca

Jakiś czas temu otrzymałam od jednej z czytelniczek (Gosiu jeszcze raz dziękuję!) piękną niespodziankę z okazji rocznicy prowadzenia tego bloga. Niby drobiazg, a jednak sprawił mi wiele radości. Był to fotokubek. Naniesione moje logo oraz piękna dedykacja naprawdę chwyciły mnie za serce. Ten prezent ze zdjęciem podarowany od serca sprawia każdego poranka, że uśmiecham się pijąc w nim kawę i czuję, że to co robię ma sens.

fotoprezenty

Całkiem niedawno nasze pociechy kończyły rok szkolny/przedszkolny i gro mam szukało pomysłu na symboliczny prezent, wtedy właśnie jedna z czytelniczek na Fanpage’u również pisała o kubkach personalizowanych. Kilka lat temu moi Rodzice otrzymali takie kubki ze zdjęciem wnuczki od swojej Swatowej. Kubki ze zdjęciami dzieci widziałam też w wielu miejscach pracy, biurach. Fajny pomysł na niedrogi podarunek, który stanie się piękną pamiątką.

Inną opcją prezentu ze zdjęciem jest fotokoszulka. Przyznam jednak, że nie widziałam jeszcze nikogo ubranego w koszulkę ze zdjęciem swoich dzieci ale może wszystko przede mną. Ja skorzystałam z tej możliwości i zamówiłam sobie fotokoszulki ze swoim logo, które przydadzą mi się w czasie różnych eventów. Nie mniej jednak opcja ze zdjęciem też może być ciekawą pamiątką. Szczególnie, jeśli zdjęcie uwiecznia jakąś wyjątkową chwilę w życiu dziecka, rodziny bądź osoby obdarowywanej, a koszulka nie koniesznie musi być noszona. Może być raczej potraktowana jako fajna pamiątka do przekazania dzieciom lub wnukom.

I teraz last but not least czyli obraz na płótnie ze zdjęciaJestem absolutną fanką tego typu pamiątek i gdybym miała nieograniczone możliwości do wieszania obrazów podejrzewam, że zapełniłabym nimi ściany. Niestety miejsce mnie ogranicza, dlatego uwieczniłam na płótnach jedynie dwa momenty – jeden to zdjęcie z sesji roczkowej starszej córki, które wisi dumne na ścianie od niespełna czterech lat. Drugi zaś moment to chrzciny młodszej córki i również sesja związana z tym wydarzeniem. Ten obraz natomiast jest schowany, gdyż jest duży i niestety doskwiera ten brak miejsca. Jednak mam je i wiem, że zostaną z nami na lata, a z czasem być może przekażemy je córkom.

fotoobraz

W dzisiejszych czasach tego typu pamiątki są w bardzo przystępnych cenach bo już od kilkunastu złotych, a przyjemność jaką można sprawić takich drobnym upominkiem nie ma ceny. To nie tylko proponowane przeze mnie powyżej, ale również wodne kule, magnesy, puzzle czy maskotki. Spersonalizowane pamiątki ze zdjęciem to najpiękniejszy foto prezent, jaki możesz podarować bliskiej osobie. Fotografia o szczególnych wartościach sentymentalnych, utrwalona w zupełnie innej postaci niż tradycyjne odbitki, wywoła moc wzruszeń i radości.

A Wy co sądzicie o takich podarunkach?

Możesz również polubić…

9 komentarzy

 1. Paolina paolina says:

  Jestem za takimi prezentami
  Osobiście lubie tego typu upominki i zdarza mi sie takimi obdarowywac

  1. Super 🙂 na pewno jest to fajna pamiąta, szczególnie dla bliskich 🙂

 2. Agnieszka says:

  Jak najbardziej jestem na tak! Warto robic zdjecia a później przenosić je i utrwalać na przedmiotach codziennego użytku. U nas są to magnesy na lodówkę 🙂

  1. My mamy takie magnetyczne puzzle, które mają już dobre 10 lat 🙂

 3. Beata says:

  Jestem za! Mamy również taki portret rodzinny

  1. Obrazy na płótnie to super sprawa 🙂

 4. Ja również uwielbiam takie fotoprezenty.;-) Super kubek!

  1. Tak, jest świetny i mam do niego sentyment 🙂

 5. Uwielbiam takie prezenty. Nie trzeba wiele, a pamiątka pozostaje na długo 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *