tato.net
Strefa Taty

„Nadzieja & Wizja. Pokaż dziecku sens życia” – XIV Międzynarodowe Forum Tato.Net już w listopadzie

W sobotę 5 listopada ojcowie z różnych krajów zjadą się do Czarnego Stawu w Nowym Adamowie koło Łodzi na XIV Międzynarodowe Forum Tato.Net. Temat przewodni tegorocznego największego w Europie spotkania ojców to „Nadzieja & Wizja. Pokaż dziecku sens życia”. Istnieje też możliwość udziału w wydarzeniu w formie online.

Forum Tato.Net to coroczne wydarzenie, unikalna przestrzeń, w której mężczyźni nawzajem dostarczają sobie narzędzi i inspiracji do bycia lepszym tatą, ojczymem, dziadkiem, figurą ojca. Nie ma tu miejsca na moralizowanie, ocenianie, doradzanie. Jest za to możliwość nawiązania ojcowskich kontaktów oraz spora dawka wiedzy o faktach, barierach i rozwiązaniach – każdy sam decyduje, z czego chciałby skorzystać, by stawać się coraz lepszym ojcem. 

Międzynarodowe Forum Tato.Net to siła ojców i moc spotkania, to różne doświadczenia, dobre praktyki, twórcze pomysły.

Formuła „wyzwanie – działanie” to sprawdzony w poprzednich edycjach Forum sposób na skuteczną wymianę doświadczeń i wiedzy. Także w tym roku ojcowski networking dotknie wiele aktualnych spraw, m.in. tego, jak:

  • wzbudzić nadzieję w czasie kryzysu i wojny, 
  • odkryć i realizować wizję własnego ojcostwa, która nadaje sens i wyznacza kierunek codziennym zmaganiom,
  • pokazać dziecku sens życia, które jest czymś więcej niż poszukiwaniem przyjemności.  

Mówi Dariusz Cupiał, założyciel Tato.Net i inicjator Forum: „Międzynarodowe Forum Tato.Net przypada w czasie niespotykanych od dekad kryzysów i niepokojów o przyszłość. Być dziś dobrym tatą, to umieć pokazać dziecku sens życia, pomóc mu odkryć wizję i wzbudzić nadzieję, która jest czymś więcej niż życzeniowym myśleniem. Na Forum wspólnie z ojcami wypracujemy strategie, które pomogą budować w sobie i bliskich nadzieję dzień po dniu, w sposób mierzalny i wywierający wpływ na życie kolejnych pokoleń.”

Bilety i szczegóły na stronie: https://forum.tato.net/   

Sprzedaż biletów w promocyjnej cenie (oferta Early Bird Tickets) trwa do 27 września

Tato.Net to rozwijana przez Fundację Cyryla i Metodego społeczność ojców. Inspiruje mężczyzn do przeżywania ojcostwa jako pasji oraz najważniejszej kariery życia. Dostarcza im w tym celu konkretne narzędzia, aby mogli się nawzajem wspierać w byciu coraz lepszymi ojcami. Przez 18 lat działalności Tato.Net tysiące mężczyzn pogłębiło swoje ojcowskie kompetencje.  

Tato.Net jest powołane również do tego, by realizować inicjatywy i projekty adresowane do całych rodzin, tak aby budować rodziny silne obecnością ojca. Stanowi ponadto sieć współpracy organizacji oraz instytucji społecznych, którym przyświeca wartość promowania kultury odpowiedzialnego ojcostwa.  

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *