przygotowanie do porodu rodzicielnik.pl
Ciąża

Przygotowanie do porodu- BEZPŁATNIE dla Mam z Poznania i okolic.

Kochane przyszłe Mamy,

Jeśli zależy Wam, aby w szkole rodzenia traktowano Was jak pacjentki i po przyjacielsku, a nie jak klientki, które przynoszą dochód, a po porodzie nikt się nimi nie zainteresuje… jeśli chciałybyście skorzystać z bezpłatnej (na NFZ) edukacji przyszłych Mam, w tym Mam w ciąży wysokiego ryzyka, przygotowaniu do porodu, a także do porodu rodzinnego zapraszamy serdecznie do zapisywania się w HEGET nauka rodzenia przy ul. Kanclerskiej 2 w Poznaniu.

Począwszy od 21. tygodnia ciąży do terminu rozwiązania, prowadzimy edukację przedporodową, ćwiczenia ogólno kształtujące, relaksacyjne i oddechowe torem przeponowym, dostosowane do możliwości kobiet w ciąży z wykorzystaniem mat, piłek oraz worków sako. Co ważne, nie ma obowiązku chodzenia na wszystkie zajęcia jeśli z jakichś przyczyn Mama będzie się źle czuła. Sale zajęciowe są przestronne, jasne i przytulne. Do Waszej dyspozycji jest również duża łazienka gdzie można się odświeżyć. Nie mniej jednak najważniejsi są ludzie, czyli dwie cudowne i przyjazne, posiadające dużą wiedzę i doświadczenie położne – Agnieszka Torłop i Wiola Sułkowska, które wszystkie swoje pacjentki traktują wyjątkowo i indywidualnie (tak, ja też byłam pacjentką Agnieszki i tak narodziła się – poza Patrycją 😉 – nasza znajomość!). Atmosfera na zajęciach i wszelkich spotkaniach jest fantastycznie ciepła i rodzinna, nikt nie poczuje się pominięty czy zlekceważony, a jego problemy zignorowane. Dziewczyny służą również pomocą w nagłych przypadkach telefonicznie i odpowiadają na wszystkie pytania, nawet na te oczywiste :), a po porodzie nie zostawią Was bo świadczą również w ramach NFZ:

Bezpłatne wizyty patronażowe (potocznie wizyty położnych środowiskowych) :

Po porodzie opiekujemy się mamą w okresie połogu i noworodkiem do ukończenia drugiego miesiąca życia.
Realizujemy od 4 do 6 wizyt patronażowych w okresie dwóch miesięcy kalendarzowych. Pierwsza wizyta odbywa się w ciągu 48 godzin od powrotu mamy z dzieckiem ze szpitala do domu.

W ramach wizyt patronażowych pomagamy przy:

  • tworzenie więzi mamy z dzieckiem i rozpoczęciu karmienia piersią.
  • Dokonujemy pomiaru masy i długości ciała, obwodu głowy i klatki piersiowej
  • Wdrażamy profilaktykę zakażeń przedniego odcinka oka.

Czy gdzieś jest haczyk? Nie ma 🙂 ba! Jest nawet niespodzianka, dla pierwszej Mamy, która zgłosi się do HEGET nauka rodzenia i zapisze się na bezpłatne zajęcia podając hasło: M jak Mama będzie czekał wyjątkowy prezent, coś dla Mamy i coś dla Maluszka :). 

Jednak to nie wszystko, każda kolejna Mama również otrzyma pakiet dla kobiet w ciąży z ciekawymi poradnikami, ulotkami promocyjnymi producentów, próbkami i innymi gadżetami, czyli żadna z Was nie wyjdzie z pustymi rękami, a na pewno z pełną pozytywnych wrażeń głową i znajomościami być może na lata! Zróbcie drogie przyszłe Mamy coś dla siebie i swoich maluszków, spędźcie czas w miłej i przyjaznej atmosferze, z innymi mamusiami, a do porodu pójdziecie pewniejsze i spokojniejsze. A czasem i ja zajrzę do Was na zajęcia z moją Patrysią i zrobimy pozytywny hałas :)! Wiem, że czytają mnie co najmniej dwie Agnieszki, które uczęszczają już na zajęcia i miałyśmy okazję się poznać, zapraszam Was dziewczyny do wyrażenia opinii o Heget.

Kontakt do Heget nauka rodzenia znajdziecie tu: www.heget.pl

Wiele przyszłych Mam nie ma takich możliwości i choćby chciały w ich okolicy nie ma takich miejsc czy inicjatyw, dlatego korzystajcie Kochane, bo bez Waszych chęci takie miejsca przestaną istnieć, a przecież są potrzebne! Będziemy wdzięczni jeśli podacie dalej informację, być może w waszym otoczeniu, wśród znajomych jest Mamusia w stanie błogosławionym, która na takie zajęcia z chęcią przyjdzie.

Zapraszamy 🙂

 (zdjęcie zrobione w Heget nauka rodzenia)

Możesz również polubić…

1 komentarz

  1. dla mnie najważniejsze w szkole rodzenia jest dobrze dobrany personel i przyjaźnie nastawiony – bo w trakcie ciąży wiele rzeczy wqrza… a tym bardziej na takich zajęciach. Mi się zawsze dobrze chodziło na zajęcia w http://somamedica.pl – mają super zajęcia z gimnastyki i nieźle wyposażoną salkę oraz gabinet do yogi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *