Mimos medyczna i atestowana poduszka dla dzieci
Przydatne gadżety Zdrowie dziecka

Testujemy – z poduszką Mimos zdrowy start w życie!

Mimos medyczna i atestowana poduszka dla dzieciMimos to medyczna i atestowana poduszka rekomendowana przez lekarzy na świecie. To właśnie pediatrzy i neurochirurdzy dziecięcy polecają ją najczęściej. W Polsce zyskuje zaufanie lekarzy, rehabilitantów i osteopatów. Mimos medyczna i atestowana poduszka dla dzieciPytajcie specjalistów jeśli martwi Was kształt główki Waszego dziecka. Nasz mały bohater testujący podusię od kilku miesięcy może się już poszczycić coraz ładniejszym kształtem główki, a jego Rodzice dzięki temu są spokojni o zdrowy i prawidłowy rozwój swojego malucha.

Rodzice często pytają czy spłaszczenie główki poza kosmetyką niesie ze sobą poważniejsze skutki. Poważne spłaszczenia mogą niestety skutkować asymetrią widoczną na twarzy dziecka. Coraz częściej rodzice decydują się na kaski lecznicze, które mają za zadanie 'leczyć’ poważne spłaszczenia. Mimos medyczna i atestowana poduszka dla dzieciPamiętajcie, że wczesna interwencja jest tu kluczowa. Medyczna poduszka Mimos wspomaga główkę od pierwszych dni życia dziecka. Bez potrzeby repozycjonowania. Mimos 400 krotnie zmniejsza nacisk, jaki wywiera główka na twardą powierzchnię (materac, fotelik samochodowy, bujak).

Nasz Bohater korzysta z Mimos w różnych sytuacjach, nie tylko podczas snu w gondoli czy łóżeczku, ale również podczas zabawy w leżaczku/bujaczku czy karmienia. Jego Rodzice od początku dbali o to, by przyzwyczaić malucha do poduszki oraz korzystać z niej często i systematycznie bo tylko takie działanie da oczekiwane efekty.Mimos medyczna i atestowana poduszka dla dzieci Poza tym dzieci lubią spać na Mimos, bo jest niezwykle mięciutka i wygodna. Mimos medyczna i atestowana poduszka dla dzieciW poprzednich postach znajdziecie dużo ciekawych informacji i spostrzeżeń dotyczących samej poduszki na co warto zwrócić uwagę jeśli nosicie się z zamiarem jej zakupienia. Nasz mały Bohater rośnie z miesiąca na miesiąc co możemy obserwować dzięki uprzejmości jego Rodziców, życzymy mu kolejnych zdrowych miesięcy w przygodzie z poduszką Mimos, a Was zachęcamy do lektury i udostępniania artykułów bo Mimos medyczna i atestowana poduszka dla dzieciprofilaktyka i wczesna reakcja pozwala na szybsze zaokrąglenie się główki dziecka. Pamiętajcie o tym nawet wtedy, gdy wszyscy wokół powtarzają, że główka wyrówna się sama. Niestety nie zawsze tak jest.

Post przygotowany we współpracy i na zlecenie Mimos.

Możesz również polubić…

2 komentarze

  1. Ten okres już za nami, ale szczerze mówiąc nie wiedziałam, że istnieją takie specjalne poduszki. Ja Małego starałam się co jakiś czas obracać na inną stronę żeby uniknąć spłaszczenia.

  2. Kasia says:

    Po jakim czasie był widoczny efekt???

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *