Aranżacja pokoju

Wiosenna metamorfoza pokoju dziecięcego część 2. Więc chodź pomaluj mój świat.

W pierwszej części naszej wiosennej metamorfozy (KLIK) pokazałam Wam kilka fajnych i ładnych dodatków od firmy Sangotrade, dzisiaj natomiast chciałabym zwrócić Waszą uwagę na kolejne. Tak jak wspominałam poprzednio, centralnym punktem pokoju jest ściana z drzwiami balkonowymi, a ja jestem gorliwą fanką firan i zasłon, które według mnie nadają pomieszczeniu charakteru, ciepła i przytulności. Dlatego podstawą zmian w pokoju córki była dla mnie oprawa okna.

Długo szukałam i dopasowywałam, aż wreszcie znalazłam firany idealne w sklepie Tekstylialand.pl! Zdecydowałam się na zawieszenie dwóch łączących się po środku ze względu na częste otwieranie drzwi balkonowych wiosną i latem. Dzięki temu firany się nie niszczą, a po otwarciu drzwi mogę jedną częścią przysłonić wyjście by nie wlatywały do środka nieproszeni goście. Tradycyjne – na taśmie którą można zmarszczyć, dzięki czemu tworzą delikatne fale, a wyjątkowy wzór ombre w kolorze Dark Pink zwracaja uwagę!

Na białych ścianach pokoju kolor Dark Pink daje delikatną poświatę, która nadaje pomieszczeniu ciepła i przytulności, wycisza, zachęca do spokojnych zabaw czy czytania. Same firany to bardzo dobry gatunkowo WOAL o 100% składzie poliestru. W ofercie sklepu są różne kolory i wysokości ombre, ja wybrałam kolor  do wysokości 150 cm od dołu firany. Firana jest bardzo starannie i estetycznie wykończona, dostępna na zamówienie. Zresztą to nie jedyny wzór dostępny w Tekstylialand.pl, dlatego zachęcam by do nich zajrzeć.

Córka bardzo lubi poduchy, dlatego by odżwieżyć look zamówiłam poszewki z motywem motyli, który pojawia się w pokoju. W sklepie Tekstylialand.pl znajdziecie 365 wzorow poszewek w dziale Grafika, które swobodnie dopasujecie do swojego wnętrza. Materiał poszewki to  średniej grubości tkanina z delikatnym meszkiem (przypomina w dotyku skórkę brzoskwini). Poszewka jest uszyta na zakładkę, dobrze się układa i ładnie prezentuje.

Właścicielem sklepu Tekstylialand.pl jest firma VILINE sp. z o.o. s.k., działająca już od 1998 roku w branży tekstylnej. Ich oferta obejmuje artykuły tekstylne własnej autorskiej kolekcji. Ich dostawcami są uznani europejscy producenci. Znajdziecie u nich najwyższej jakości, oryginalne produkty w unikatowych wzorach. Większość z nich wyprodukowana została z naturalnego włókna. Wyjątkowe wyroby znanych marek reprezentują najbardziej nowoczesne trendy we wzornictwie. Bogata oferta sklepu internetowego TekstyliaLand obejmuje wiele pozycji takich jak gotowe firany i zasłony, obrusy czy rolety rzymskie. W sprzedaży posiadają również m.in. pościel z satyny, narzuty na łóżka i kanapy oraz inne modne dodatki. Jeśli chcecie odświeżyć look swoich wnętrz koniecznie musicie do nich zajrzeć.

Kolejnym dodatkiem na jaki się zdecydowałam jest drewniany, poczwórny wieszaczek. Tam swoje miejsce znalazły małe ręczniczki do buzi i rączek, wiecznie poszukiwana wieczorem piżamka oraz inne gadżety typu parasolka czy ulubione czapeczki :).

Jako, że w zeszłym roku wymieniliśmy córce meble na bardziej młodzieżowe nadszedł czas dopasowania do nich fotela obrotowego na kółkach. Po długich poszukiwaniach i kręceniu nosem na wszystko, udało mi się wreszcie znaleźć fotel idealny :). To fotel z kolekcji FOOT w kolorze biało-pomarańczowym z żywiołowym kolorem siedziska, które dla podniesienia komfortu stanowi miękka poduszka obszyta łatwą w utrzymaniu skórą ekologiczną. Unikalny motyw zwierzęcych łap, który został wycięty w oparciu bardzo spodobał się córce, ale nie tylko, fotel zwraca uwagę gości :). Całe siedzisko zostało umocowane na stabilnej podstawie, która posiada funkcję obrotową i regulację wysokości, aby móc dostosować fotel do wzrostu dziecka. Ta nietuzinkowa propozycja w nadzwyczajny sposób odmieniła wnętrze całego pokoju i idealnie dopasowała się do posiadanych mebli ze wstawkami kolorystycznimi właśnie w kolorze pomarańczowym.

Przyznam, że nawet ja czasem z niego korzystam by wygodnie popracować przy komputerze, a dziewczynki w tym czasie obok mnie urzędują :). To był naprawdę udany zakup i jestem z niego bardzo zadowolona.

Z dodatków, na które jeszcze czekamy to naklejki, będę je chciała wykleić wzdłuż łóżka, lampka led w kształcie słonika na biurko oraz magnetyczny kalendarz, o którym możecie poczytać TU. Do organizacji kredek i przyborów biurowych zakupiłam drewniany organizer hand made pasujący do pozostałych drewnianych dodatków.

Tym oto sposobem uzyskałam pożądany efekt – pokój dziecięcy, w którym chce się być. Sama lubię w nim przebywać, młodsza córcia również i mam nadzieję, że kiedyś i w jej pokoiku odżwieżymy oprawę okna, bo to głównie ona „robi całą robotę” :). Uważam, że pokój dziecięcy to kolory, nie przesatnie pstrokato, ale też nie biało-szaro i zimno. Mam nadzieję, że udało mi się Was zainspirować chociaż trochę. Oczywiście żadne zdjęcie nie odda efektu „na żywo” dlatego nie pozostaje Wam nic innego jak wierzyć mi na słowo ;).

Jeśli zaś zastanawiacie się nad odświeżeniem pokoju Waszego malucha choćby drobiazgiem zapraszam na wiosenny konkurs! Wraz z firmami Mebel-Partner i Tekstylialand.pl, którzy ufundowali wspaniałe nagrody zapraszamy do udziału. Pokażcie nam na zdjęciach jak Wasze pociechy witają wiosnę, liczymy na kreatywność! 🙂

Regulamin konkursu:

POSTANOWIENIA OGÓLNE

 1. Organizatorem Konkursu jest Właściciel Bloga rodzicielnik.pl  zwany dalej „Organizatorem” zaś Sponsorem firmy Mebel-Partner oraz  VILINE sp. z o.o. s.k  zwani dalej „Sponsorami”
 2. Konkurs prowadzony jest przy pomocy sieci Internet, za pośrednictwem strony internetowej o adresie www.rodzicielnik.pl oraz wsparciu promocyjnym Fanpage’a www.facebook.com/rodzicielnik (zwanej dalej „Stroną Internetową”).
 3. Nadzór nad prawidłowym przebiegiem Konkursu sprawować będzie Organizator konkursu.

UCZESTNICY KONKURSU

 1. Uczestnikiem Konkursu może być każda pełnoletnia osoba fizyczna, która spełnia warunki uczestnictwa określone w niniejszym regulaminie z wyłączeniem Organizatora.

ZASADY KONKURSU

 1. W terminie 04.04 – 25.04.2017 wskazanym również na plakacie pojawiającym się do wiadomości publicznej na Fanpage’u www.facebook.com/rodzicielnik i/lub blogu www.rodzicielnik.pl na adres e-mail agnieszka@rodzicielnik.pl będzie można zgłosić swój udział w Konkursie.
 2. Każdy Uczestnik może zgłosić maksymalnie 1 zdjęcie konkursowe.
 3. Zadaniem Uczestnika jest wykonanie i zgłoszenie za pomocą e-maila pracy o wskazanej w niniejszym poście tematyce.
 4. Aby wziąć udział w Konkursie Uczestnik w okresie trwania powinien spełnić następujące warunki:

4.1 Przesłać na adres mailowy agnieszka@rodzicielnik.pl pracę zgodną z tematem konkursu „Witamy wiosnę – uchwyć na fotografii jak Twoje dziecko/dzieci powitały w tym roku wiosnę” (może być kolaż max 3 zdjęć)

oraz podać:

  1. a) w temacie wiadomości: Konkurs wiosenny
  2. b)  imię, nazwisko oraz link do profilu na Facebooku
  3. c)  wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych Uczestnika wpisując następujące zdanie: Oświadczam, że jestem osobą pełnoletnią, akceptuję Regulamin konkursu oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.
  4. e) załączyć pracę konkursową

4.2 Będzie nam miło jeśli polubisz profile Organizatora oraz Sponsorów na Facebooku: Rodzicielnik.pl, Mebel-Partner, Tekstylialand.pl

4.3 Będzie nam jeszcze milej jeśli podzielisz się wiadomością o tym super konkursie z całym Facebookowym światem 🙂 na swoim profilu (KLIK)

4.4 A pełnię szczęścia osiągniemy jeśli zaprosisz do zabawy kilku swoich znajomych pod plakatem konkursowym na Facebooku (KLIK)

 1. Prace do Konkursu można zgłaszać całą dobę.
 2. Prawidłowo napisany i przesłany w sposób określony w pkt. 4.1 e-mail konkursowy stanowić będzie zgłoszenie w Konkursie (dalej „Zgłoszenie”).
 3. Zgłoszenia niekompletne, wypełnione nieczytelnie lub nieprawidłowo nie będą brane pod uwagę.
 4. Zdjęcie/kolaż, który będzie miał zostać nagrodzony  wybiera Komisja Konkursowa w skład której wchodzą: Organizator wraz z rodziną.
 5. Wyniki będą ogłoszone w przeciągu 7 dni od dnia zakończenia Konkursu, Sponsorzy zaś mają 30 dni na przesłanie nagrody od momentu otrzymania wiadomości z danymi adresowymi nagrodzonego Uczestnika.

ZASADY OGÓLNE

 1.  Uczestnik może zamieścić w Zgłoszeniu wyłącznie pracę, do której posiada autorskie prawa majątkowe, oraz jest opiekunem prawnym dziecka/dzieci, które jest/są bohaterem/rami pracy. Umieszczenie zdjęć powyższych treści następuje na wyłączną odpowiedzialność Uczestnika.
 2. Laureatami Konkursu  zostanie osoba, której zdjęcie wybierze Komisja Konkursowa.
 3. Organizator weryfikuje zdjęcia biorąc pod uwagę podstawy etyki i dobrego smaku i nie weryfikuje zdjęć pod względem praw autorskich.
 4. Przystąpienie do Konkursu, zgodnie z postanowieniami niniejszego Regulaminu, jest równoznaczne z zaakceptowaniem niniejszego Regulaminu i jest dobrowolne.
 5. Organizator oświadcza, że dane osobowe Uczestnika w zakresie: imię i nazwisko, adres e-mail – będą przetwarzane przez Organizatora w celu realizacji Konkursu i jego prawidłowego przeprowadzenia. Podanie danych jest dobrowolne.

OŚWIADCZENIA O PRAWACH AUTORSKICH I PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

 1. Uczestnicy Konkursu, przekazują nieodpłatnie Organizatorowi i Sponsorom całość majątkowych praw autorskich do złożonej pracy. Organizator zastrzega sobie prawo do przekazania prac osobom trzecim oraz do ich całościowej lub częściowej publikacji na wszystkich polach eksploatacji, w tym m.in. do:

– wyłącznego używania i wykorzystania prac konkursowych we wszelkiej działalności promocyjnej, reklamowej, informacyjnej,

– publicznego wystawiania i wyświetlania prac konkursowych na wszelkich imprezach otwartych i zamkniętych,

– wprowadzania do pamięci komputera i umieszczenia prac konkursowych w Internecie. Prawa te są nieograniczone czasowo, ilościowo i terytorialnie.

 1. Uczestnik Konkursu składa oświadczenie, że złożona praca jest jego autorstwa i nie narusza praw osób trzecich.
 2. Autor pracy ponosi pełną odpowiedzialność wobec Organizatora i osób trzecich w przypadku, gdyby udostępniona praca naruszała prawa (w szczególności prawa autorskie) osób trzecich.
 3. Organizator może wykluczyć Uczestnika z udziału w Konkursie w przypadku naruszenia przez Uczestnika postanowień niniejszego regulaminu.
 4. Uczestnik Konkursu, wraz z przystąpieniem do Konkursu, wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb przeprowadzenia Konkursu, na warunkach określonych w ustawie z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).
 5. Uczestnik Konkursu ma prawo dostępu oraz możliwość poprawienia swoich danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (t. j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.).
 6. Administratorem danych osobowych zebranych podczas Konkursu jest Organizator Konkursu – w rozumieniu ustawy z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

PRZYZNAWANIE NAGRÓD

 1. W Konkursie, którego Organizatorem jest Właściciel Bloga rodzicielnik.pl informacja o nagrodzie zamieszczana jest do wiadomości publicznej.
 2. Po zakończeniu Konkursu Komisja Konkursowa wyłoni zwycięską fotografię – obie nagrody wygrywa JEDNA osoba.
 3. Organizator o wygranej, poinformuje Uczestników (zwycięzców) za pośrednictwem Bloga rodzicielnik.pl i fanpage’a na Facebooku www.facebook.com/rodzicielnik w poście na stronie.
 4. Nagrody zostaną przekazane drogą pocztową w ciągu 30 dni.
 5. W przypadku nie podjęcia przez Laureata nagrody w terminie 30 dni od dnia postawienia jej do dyspozycji Laureata, prawo do nagrody wygasa.
 6. Laureatowi nie przysługuje prawo do zastrzeżenia szczególnych właściwości nagrody, chyba, że Sponsor określił inaczej, ani do otrzymania jej ekwiwalentu pieniężnego lub rzeczowego.

POSTĘPOWANIE REKLAMACYJNE

 1. Reklamacje dotyczące Konkursu Uczestnicy powinni zgłaszać w formie pisemnej najpóźniej w terminie 14 dni od dnia publikacji na adres mailowy: agnieszka@rodzicielnik.pl
 2. O wyniku postępowania reklamacyjnego osoby zgłaszające reklamację zostaną powiadomione pisemnie niezwłocznie po ich rozpatrzeniu, w terminie nie dłuższym niż 21 dni od momentu złożenia reklamacji.
 3. Zgłoszenie reklamacji powinno zawierać imię, nazwisko, dokładny adres Uczestnika Konkursu, opis i powód reklamacji oraz być podpisane przez Uczestnika.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 1. Organizator zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za:
 • – zdarzenia uniemożliwiające prawidłowe przeprowadzenie Konkursu, których nie był w stanie przewidzieć lub którym nie mógł zapobiec, w szczególności w przypadku zaistnienia zdarzeń losowych w tym siły wyższej,
 • – nie doręczenie Uczestnikowi nagrody spowodowane nie podaniem przez Uczestnika danych adresowych lub błędnym ich podaniem,
 • – świadczone przez Pocztę Polską usługi pocztowe.
 1. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany postanowień niniejszego regulaminu w przypadku zmian przepisów prawnych lub innych istotnych zdarzeń mających wpływ na organizowanie Konkursu.
 2. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowości rejestracji wyników wynikające z wadliwości działania łączy internetowych lub systemu Uczestnika Konkursu.
 3. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za wpisy utracone, uszkodzone, niewłaściwie zaadresowane lub złożone po upływie określonego terminu.
 4. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za kopiowanie zgłoszonych zdjęć przez innych użytkowników sieci Internet.
 5. Konkursy nie są organizowane przez Facebooka, nie są przez Facebooka sponsorowane ani nie są w żaden sposób z w/w portalem związane.

Możesz również polubić…

12 komentarzy

 1. Małgorzata Ostrowska says:

  Przepięknie Ci to wyszło. Kolorowo i wiosennie.

 2. Piękny pokoik i bardzo przytulny! Widać, że Pati jest zadowolona 🙂

 3. Od razu zrobiło się przytulniej 🙂

 4. Dodatki potrafią wiele zdziałać 🙂 Piękny dziecięcy pokoik 🙂

 5. Jak pięknie i wiosennie:) Brawo!

 6. Bajecznie! Córeczka na pewno przeszczęśliwa. 🙂

 7. Pokoik jak u Księzniczki-cudny:)

 8. Marysia K says:

  Poszewki z dużymi motylami – świetne. Nas w sierpniu czeka remont pokoju z dziecięcego na uczniowski 😉

 9. Fajny konkurs 😉

 10. Śliczny pokoik! Na pewno córcia zadowolona!

 11. Anka says:

  Urzekły mnie motylki 🙂 Prawdziwa wiosna. U nas też metamorfoza, będzie nowy materac do łóżeczka, mebelki i kolor ścian, a na jednej nawet tapeta 🙂

 12. Zasłony bardzo piękne, groszki robią furorę w pokojach dziewczynek. Wszystko współgra w całość! ; ) Dzięki za wpis.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *