Mutsy
DZIECKO MAMA

Wózki dziecięce Mutsy – co wyróżnia tę markę?

Wózek dziecięcy to jeden z najważniejszych elementów wyprawki, niezbędny czy to na spacerze, czy wyjeździe, czy choćby codziennych zakupach z małym dzieckiem. W ostatnim czasie dużym zainteresowaniem cieszą się wózki Mutsy – propozycje od holenderskiej marki, która produkuje lekkie, funkcjonalne, regulowane, bezpieczne i przystępne cenowo modele wygodne zarówno dla maluchów, jak i ich rodziców.

Mutsy

Funkcjonalne wózki dziecięce holenderskiej marki Mutsy

Mutsy to holenderska marka wózków dziecięcych z długą historią. Zadebiutowała na rynku już w 1937 roku, przez lata doskonaliła i unowocześniała swoje projekty, by dziś proponować jedne z najwyżej ocenianych wózków pełnych dodatkowych akcesoriów i udogodnień. Wózki Mutsy to modele odpowiednie zarówno dla noworodków i niemowląt, jak i nieco starszych dzieci podróżujących w spacerówkach.

Funkcjonalny wózek Mutsy wyróżnia się spośród produktów innych marek wysoką jakością wykonania każdego elementu, niską wagą, łatwym systemem składania i rozkładania, a także wieloma regulowanymi częściami.

Nowoczesne rozwiązania dla rodziców – wózki Mutsy 2w1 i 3w1

Wózki Mutsy 2w1 i 3w1 cieszą się największą popularnością wśród rodziców. To uniwersalne modele, które rosną razem z dzieckiem i dostosowują się do jego zmiennych potrzeb. W zestawie znajduje się uniwersalny stelaż, do którego jednym ruchem wpina się gondolę, siedzisko spacerówki, a w modelach 3w1 także fotelik samochodowy.

Wielofunkcyjny wózek uniwersalny Mutsy to model, z którego większość dzieci korzysta aż do momentu nauki samodzielnego chodzenia. Aluminiowa rama jest niezwykle lekka, piankowe koła nie wymagają pompowania, a modele takie jak Mutsy Evo polecane są jako szczególnie łatwe i szybkie w składaniu i rozkładaniu. Złożone zmieszczą się do każdego bagażnika, a rozłożone – w każdych drzwiach czy wąskich sklepowych alejkach.

Wielofunkcyjne wózki Mutsy 2w1 i 3w1 można dostać w dobrych sklepach z wyposażeniem dla dzieci takich jak vexpi.pl.

Mutsy – lekkie spacerówki na miarę Twoich potrzeb

Wózki Mutsy to także lekkie i poręczne spacerówki idealne dla dzieci, które potrafią już samodzielnie siedzieć i chcą swobodnie podziwiać okolicę podczas spacerów. Przy wyborze spacerówki ważne są jej niewielkie wymiary i waga, możliwość łatwego złożenia, a zarazem pełna wygoda i bezpieczeństwo zapewniane dziecku. To właśnie cechy, które marka szczególnie wzięła pod uwagę podczas projektu swoich spacerówek, co widać w końcowym produkcie i jego przychylnych opiniach.

Wózek Mutsy spacerówka taki jak model Nexo to funkcjonalny model, w którym wiele elementów umożliwia regulację, by jak najlepiej dopasować je do odpowiedniej wysokości. Niewielka waga i rozmiary po złożeniu ułatwiają transport wózka, a stosunkowo duże piankowe koła dobrze sprawdzają się zarówno w mieście, jak i podczas spacerów po lesie i w terenie. To dlatego wózek marki Mutsy to często polecany wybór dla rodziców, którym zależy na mobilności i niezawodnych akcesoriach.

Artykuł Sponsorowany

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *