Zabawki

Aleją gwiazd biegnij ku snom najpiękniejszym. DUMEL BRIGHT STARTS PROJEKTOR.

dumel2Propozycji wyciszających maluszka do snu jest na rynku mnóstwo. Wiele dobrego słyszy się o uspokajających szumach, które imitują odgłosy, do których nasze maleństwo było przyzwyczajone w życiu płodowym (kiedy dziecko jest w łonie matki od 4 miesiąca życia płodu, słyszy m.in. szum przepływu krwi pępowinowej).

Wiele mówi się o magicznych właściwościach białego szumu, jak pomaga ludziom, a nawet zwierzętom w relaksacji i zasypianiu. Szczególną właściwością białego szumu jest zdolność do „maskowania”, zagłuszania hałasu. Jak brzmi biały szum? Najlepiej oddaje go chyba wolny, spokojny szeleszczący odgłos „szszsz”. Dla innych kojarzy się biały szum z dźwiękiem deszczu lub fal delikatnie obmywających wybrzeże czy odgłosem wiatru w lesie. To bardzo spokojny dźwięk, naturalny balsam dla uszu i umysłów ludzi w każdym wieku. Czemu o tym wspominam? Otóż trafił do nas projektor firmy Bright Stars od Dumel’a (Lilypad Lullaby 3 in 1 Projector), który w jednej ze swoich funkcji posiada również dźwięki takie jak szum oceanu, dźwięki nocy letniej oraz kołysankę. Każda z tych melodii jest niezwykle przyjemna dla ucha, uspoakajająca, wyciszająca i relaksująca. dumel1

Prezentowany projektor posiada również timer, który można nastawić na 15 lub 30 min oraz wyświetla na suficie/ścianie gwiezdne niebo w 3 różnych kolorach. Kolejną jego zaletą jest funcja lampki dająca delikatną poświatę (świeci się dolna część żabki). W komplecie znajdziemy również podstawkę, na której stawiamy żabkę jak również uchwyt ułatwiający przenoszenie.

Urządzenie to idealnie spełnia swoją funkcję, dźwięki nie będą rozbudzać maleństwa, ale działać uspokajająco, efekty świetlne są przystosowane dla najmłodszych, nie rażą, są delikatne i przyjemne dla oka.

dumelPodczas zasypiania dla malucha najważniejsze są bliskość Mamy i Taty oraz poczucie bezpieczeństwa, jeśli to nie wystarcza warto spróbować tego co proponuje nam rynek, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie :).  Projektor będzie również świetnym pomysłem na prezent z okazji narodzin maluszka lub Baby Shower :).

Dziękujemy firmie Dumel za zaufanie i wybranie nas do testowania zabawek, mamy nadzieję, że już za dwa miesiące nasza druga księżniczka będzie mogła się cieszyć spokojnym zasypianiem w towarzystwie tej niezwykle uroczej żabki :). Zachęcam Was do obserwowania firmy na Facebooku, dzięki temu na bieżąco będziecie wiedzieć o aktualnych promocjach, targach, konkursach czy innych działaniach jakie Dumel podejmuje KLIK Firma Dumel powstała 9 lat temu z myślą o dzieciach, a oferowane przez nich zabawki rozwijają wyobraźnię, wspomagają koncentrację i motorykę, towarzysząc maluchom już od dnia narodzin dlatego warto przyjrzeć się ich ofercie, na pewno się nie zawiedziecie.

Możesz również polubić…

4 komentarze

  1. Agata Wierzgacz says:

    Ale superowa lampka 🙂 no poprostu rewelacyjna 🙂

  2. Danka says:

    Jestem ciekawa co na temat projektora sądzi przyszła starsza siostra. Zastanawiam się też czy moja dwulatka byłaby zainteresowana.

    1. Starsza siostra chciała dokonać przywłaszczenia, więc na pewno dwulatce by się spodobał :)…

  3. Świetny ten projektor, zazdroszczę. Muszę o czymś takim pomyśleć, bo oprócz korzyści dla Maluszka na pewno i Krzysiu byłby zachwycony tym projektorem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *