Zabawki

Scratch zabawki, które rozbudzają wyobraźnię.

F4

Niejednokrotnie pisałam już, że jestem zwolenniczką zabawek, które wnoszą coś pozytywnego do dziecięcych zabaw, pomagają poznawać świat i rozwijać się małym odkrywcom.

Wybierając zabawki dla córki zawsze staram się przemyśleć swój wybór. Nie chodzi o to, by córka miała ich nadmiar, z czego połowa poszłaby w zapomnienie, ale o rozsądną ilość zabawek dobrej jakości. Każdy etap rozwoju ma swoje potrzeby, nauka przez zabawę jest według psychologów i pedagogów najlepszą metodą przyswajania wiedzy, a uczenie się dziecka zależy nie tylko od jego percepcji, ale również od sposobu przekazania informacji.

Córka, która za półtora miesiąca skończy 3 lata jest już dosyć wybredna jeśli chodzi o zabawki. Nie wszystko juF1ż ją interesuje dlatego coraz trudniej trafić w jej gusta. Kiedy zajrzałam na stronę Feedo (KLIK) miałam nie lada problem co wybrać. Z jednej strony wiele zabawek bardzo mi się podobało, a z drugiej tłumaczyłam sobie, że to nie mnie ma się podobać.

Wybrałam zabawki belgijskiej firmy Scratch (KLIK), która oferuje produkty dla najmłodszych dzieci. Wszystkie zabawki zostały zaprojektowane z dbałością o najdrobniejsze detale, są porządnie wykonane i bardzo ładne. Będą świetnym wyborem na prezent urodzinowy lub z okazji świąt, ale do rzeczy.

Początkowo byłam sceptyczna, gitara.. po co dziecku gitara, czy to ją zainteresuje.. Wiem, że instrumenty muzyczne uczą poczucia rytmu i wzbudzają zainteresowanie muzyką jednak do końca nie byłam przekonana. Gitara dla 3-latki, no way! Aż do nadejścia przesyłki…Okazało się, że gitara to świetna i trafiona(!!) zabawka, córka uwielbia na niej brzdąkać i nie pozwala nikomu jej ruszać ;). Gitara (KLIK) jest piękna, solidnie wykonana, z prawdziwymi strunami więc można ją odpowiednio nastroić, wielkość idealna dla małego człowieka, żywe kolory i ładna grafika będą cieszyć oko małych muzyków.

F2Kolejny nasz wybór, jak się również później okazało trafiony bo wszyscy się tym bawimy, to drewniane klocki z możliwością ułożenia 6 różnych obrazków. Na klockach znajdują się leśne zwierzątka, z których samodzielnie, lub przy pomocy plansz dziecko może układać różne obrazki. Klocki są ładnie wykonane, lakierowane o żywych kolorach, przeznaczone dla dzieci od 3 lat, rozwijają wyobraźnię i pobudzają kreatywność malucha. Również mogą być fajnym pomysłem na urodzinowy prezent dla koleżanki lub kolegi.

Internetowy sklep Feedo oferuje wiele różnych propozycji tej właśnie firmy odpowiednich do wieku, które możecie zamówić bez wychodzenia z domu. Cena idzie w parze z jakością dlatego polecamy! 🙂

 

Możesz również polubić…

3 komentarze

  1. Za każdym razem jak spojrzę na tę gitarę to mam ochotę śpiewać ☺

  2. oj świetne te zabawki a gitara poprostu rewelacja

  3. Kamila says:

    Fajowa. Podobną widziałam na https://modino.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *