Przydatne gadżety

wózek-transformer, który Cię zaskoczy! Amelis SuperSix

Marka Amelis wprowadziła na rynek nowy model wózka, który zaskakuje swoją funkcjonalnością! SuperSix pozwala w szybki i łatwy sposób zmienić wózek z gondoli w spacerówkę. Zapomnij o podnoszeniu, montowaniu i przekładaniu kolejnych elementów. Transformacja Amelis SuperSix to tylko jeden ruch!

Wózek Amelis Supersix jest już z nami cztery miesiące. Przez ten czas zapracował sobie w moich oczach na miano świetnej hybrydy, która bije na głowę zwykłe „parasolki”!

Wersja gondoli jest dobrze osłonięta od wiatru
Wersja spacerowa jest elegancka i wygodna
Zmiana z jednej wersji na drugą to moment

Supersix, co go wyróżnia?

Wózek Amelis SuperSix może być używany już w przypadku noworodków, gdyż doskonale spełnia funkcję gondoli, zapewniając wygodną pozycję dziecka i ułożenie go w stronę mamy. W przypadku starszego dziecka wystarczy jedno pociągnięcie budki i mamy spacerówkę, w której starszak może swobodnie oglądać otaczający go świat. A jeśli małego pasażera najdzie ochota na drzemkę podczas spaceru? Metamorfoza Amelisa jest prosta! W błyskawiczny sposób siedzisko zostaje przemontowane tak, by stanowiło wygodną, miękką gondolę do spania. Opcja spacerówki również rozkłada się na płasko jeśli starszy maluch zapadnie w drzemkę.

Osłonka świetnie sprawdzi się podczas chłodnych dni

Co ważne, wózek wyróżnia się niską wagą – zaledwie 6,8 kg. Jest to zaleta, która sprawia, że Amelis SuperSix doskonale sprawdzi się podczas podróży oraz jako rozwiązanie dla rodziców, którzy często przemieszczają się samochodem. Czyli takich jak my! Niejednokrotnie zdarza się, że muszę sama, z Młodszą na biodrze, manewrować wózkiem jedną ręką np. wyciągając go z bagażnika lub z wózkowni. Wtedy jego niska waga jest nieoceniona.

Dużym atutem jest również pojemny, a dodatkowo poszerzany kosz na zakupy

Dodatkowo Amelis SuperSix po złożeniu stoi samodzielnie, a rączka do ciągnięcia pozwala przemieszczać się ze złożonym wózkiem, jak z walizką. To jest super sprawa szczególnie nad morzem. Pchanie wózka przez piach, ryczące dziecko na ręku, znacie to? Przeniesienie całego wózka z dzieckiem na plaży również nie stanowi problemu, natomiast na ubitym piachu radzi sobie całkiem dobrze.

Małe kółka może nie poradzą sobie z tak głębokim piachem, ale po ubitym już można spokojnie jechać

Niewątpliwą zaletą wózka jest także jego nowoczesny design i elegancka, a zarazem ciekawa kolorystyka, do której łatwo o różnorodne dodatki. Ja dobrałam sobie ręcznie wykonaną torbę, z której jestem bardzo zadowolona, a wózek zyskał elegancki look.

Wózek Amelis Supersix dostępny jest w cenie regularnej 799 zł w zestawie z pokrowcem na nóżki i barierką oraz pokrowcem przeciwdesz­czowym.

Podsumowując, po czterech miesiącach intensywnego użytkowania mogę śmiało powiedzieć – jestem zadowolona. Wózek jest wdzięczny, dobrze się prowadzi, łatwo składa i rozkłada. Jest odpowiedzią na moje potrzeby i cieszę się, że mogłam być przez te kilka miesięcy ambasadorką marki.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *