Aplikatory łagodzące ból przy ząbkowaniu w technologii Click&Go od OsmozaCare
Pielęgnacja dziecka

Aplikatory łagodzące ból przy ząbkowaniu w technologii Click&Go od OsmozaCare.

 

Przez proces ząbkowania pociech musi przejść każdy rodzic, czasem jest to bezbolesna idylla, a ząbki wyrastają jak przysłowiowe „grzyby po deszczu”, a czasem jest to droga przez mękę… Tak malucha jak i jego rodziców. Na rynku jest kilka produktów, które mają za zadanie łagodzić przebieg ząbkowania, uśmieżać ból i choć na chwilę koić. Niestety, nie zawsze jest różowo, środki nie działają, maluszek nie zawsze pozwala na zaaplikowanie, gdyż dotyk palca na dziąsełku go uraża.

 

Aplikatory w technologii Click&Go łagodzące ból przy ząbkowaniu od OsmozaCare to innowacyjne rozwiązanie dla niemowląt, które już ząbkują oraz dla dzieci noszących aparaty ortodontyczne. Naturalne składniki wyraźnie łagodzą stany zapalne, koją podrażnienia i znieczulają, co jest widoczne w zachowaniu malucha już po chwili od zaaplikowania, oraz regenerują błonę śluzową. Płyn zawarty w aplikatorach ma przyjemny, karmelowy smak, sam aplikator intresuje maluszka, który z ciekawością otwiera buźkę. Aplikatorem można delikatnie wypędzlować dziąsła, dziecko może zagryźć końcówkę w miejcach, gdzie boli go najmocniej, a my mamy pewność zachowania należytej higieny, co jest szczególnie ważne przy wrażliwej i naruszonej przez ząbkowanie błonie śluzowej oraz poranionych dziąsłach.

osmTak jak wspominałam, jest to produkt, który w naszym przypadku, faktycznie działa. Dziecko marudne i gryzące wszystko co popadnie uspokajało się już po kilku minutach, a tak jak przy pierwszym razie było nieufne, tak przy każdej kolejnej aplikacji szeroko otwierało buźkę i pozwalało na pędzlowanie, co w mojej opinii jest niewątpliwym dowodem na to, że taka aplikacja przynosiła za każdym razem dużą ulgę. Jest to więc kolejny produkt na naszej liście zakupów „must have” póki ząbkowanie będzie naszym udziałem, a przy okazji jestem przekonana, że warto Wam go polecić bo nie wiem jak Wy, ale ja, podobnie jak Paulina Holtz – ambasadorka marki, lubię ułatwiać sobie życie. A korzystając z okazji chciałabym pogratulować firmie OsmozaCare ponieważ 2 ich produkty otrzymały właśnie srebrną nagrodę „Supermama awards 2014” i jednym z nich są aplikatory na ząbkowanie :), istotnym jest, że głosowanie odbywa się wśród rodziców także to mówi samo przez się :), a nagroda zasłużona jak najbardziej!

 

Post we współpracy portalu „M jak Mama Blog Rodzicielski” i firmy OsmozaCare

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *