Biblioteczka malucha Książki

Gru, Dru i Minionki od Wydawnictwa Egmont!

Gru, Dru i Minionki to trzecia część kultowej serii, którą zna większość dzieci. Chociaż tak naprawdę seria ta nigdy nie dotyczyła Minionków. To opowieść o rodzinie, o potrzebie jej posiadania, o trudnych międzypokoleniowych relacjach, o uczeniu się wyrażania i przyjmowania uczuć.

Nawet dla dzieciaków, które nie do końca są w temacie przygód Gru te książeczki mogą okazać się interesujące. Superkolorowanki z dołączonymi kredkami oraz całą masą łamigłówek to propozycja dla wytrwałych, którzy lubią kolorować i szukać.

Ksiąga Łamigłówek, w której znajdziecie zawieszkę z jednorożcem do samodzielnego wykonania i pomalowania to propozycja typowo dla dziewczynek. Szczególnie dla tych, które kochają jednorożce. W niej również znajdziecie mnóstwo łamigłówek, gier i quizów czeka więc Was świetna zabawa.

Jak ukraść księżyc Gru nauczył się być ojcem, choć nie wydawał się osobą do tego stworzoną. W Minionki rozrabiają wyzbył się swojej nieśmiałości i potrafił się zakochać, odnaleźć w roli męża. W Gru, Dru i Minionkach bohater dowie się, że posiada brata bliźniaka. Jego reakcja po otrzymaniu tej szokującej wiadomości trafnie wyraża, jak diametralnie Gru się zmienił.

Szukaj i znajdź to ponad 200 obiektów do odszukania. Coś dla spostrzegawczych i tych, którzy chcą tę umiejętność szlifować. Moja córka bardzo lubi tę formę rozrywki. Mamy nawet zakupioną na potrzeby tego typu książek lupę :).

Agnes kocha jednorożce to moja ostatnia propozycja z tej serii. To urocza opowiastka o Agnes, która kocha te bajkowe stworzenia. Marzy o dwóch rzeczach – by adoptowała ją kochająca rodzina oraz o spotkaniu prawdziwego jednorożca. Czy te marzenia się spełniły? To wam powie ta krótka historia.

Dla wielbicieli Minionków i nie tylko polecam jako formę spędzania wolnego czasu :). A to wszystko i jeszcze więcej znajdziecie klikając na baner:

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *