Biblioteczka malucha Książki

Świat i jego zagadki, świat i jego tajemnice…

Poszukiwanie odpowiedzi to zwykle domena kilkulatków. Ciągłe pytania „dlaczego”, „a po co”, „a jak” czasem doprowadzają nas do szewskiej pasji. Z drugiej jednak strony może warto tę dziecięcą ciekawość wykorzystać i przekuć na własny pożytek. Dla dziecka zagadką jest nie tylko otaczający je świat, ale również ono samo. Dlatego spróbujmy razem z nim odkryć, poznać i wyjaśnić.

Świat i jego zagadki oraz Świat i jego tajemnice to propozycje Wydawnictwa Martel, w których wasze pociechy znajdą wiele ciekawostek dotyczących człowieka i otaczającego nas świata.

Świat i jego zagadki.

Anatomia, człowiek, świat zwierząt, geografia, przyroda… Wiele jest zagadek w ocztaczającym nas świecie, ale również w nas samych. Czy szyja człowieka i żyrafy ma tyle samo kręgów? Czy wielbłąd nosi w garbach wodę? Ile prawdy jest w powiedzeniu, że „dzieci i ryby głosu nie mają”?  Garść wiedzy przekazanej w przystępny sposób, ciekawostki które zainteresują nie tylko małego, ale również dużego czytelnika. Wspólne z rodzicami odkrywanie nieznanego jest fascynujące, nie sądzicie? 🙂

Ilość stron: 32
Oprawa: Twarda
Format: 210 x 297 mm

Cena: 11.99 zł

Świat i jego tajemnice.

Czy to prawda, że odciski palców są niepowtarzalne? Czy po zatkaniu nosa nie czujemy smaku? Czy sowa jest najmądrzejszym ptakiem? Na te i wiele innych pytań znajdziemy tu odpowiedzi. A może by tak przetestować to czucie smaków? Wyruszmy wspólnie w tę podróż pełną inrygujących ciekawostek, bawmy się, uczmy i odkrywajmy.

Ilość stron: 32
Oprawa: Twarda
Format: 210 x 297 mm

Cena: 11.99 zł

 

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *