Książki

Herve Tullet dzieciom – Wydawnictwo Babaryba

hTullet

Herve Tullet to autor wielu bestsellerów dla dzieci, w naszej biblioteczce gości kilka pozycji jego autorstwa tak dla młodszej, jak i dla starszej córki. „Duży czy mały?”, „Ufo kuku!”, „Już jadę” to wykonane z twardego kartonu książeczki w formie schodków. Pobudzają wyobraźnię malucha i zachęcają do tworzenia własnych historii zapraszając do zabawy także nas rodziców. Uczymy malucha wyrazów dźwiękonaśladowczych, prowokujemy do wydawania dźwięków, bawimy się tonacją.

HT1

Duży czy mały? To niepozorna książeczka o rybce, która płynąc zjada inne rybki i robi się coraz większa, aż na koniec już jako wydawać by się mogło wielka ryba staje oko w oko z … niech to będzie tajemnicą :).

Już Jadę! to historia czerwonego samochodzika jadącego przez góry i doliny do… no właśnie do kogo? Tego dowiecie się na ostaniej stronie, a jaka to historia zależy tylko od was i waszej wyobraźni.

HT2

Ufo kuku! Zdarzyło wam się spotkać ufo? Nie? Ale może jakiegoś złośliwego chochlika, który strasznie was denerwował? To bardziej prawdopodobne :), czy jak się wyzłościmy możemy zostać kumplami? Sprawdźcie :).

HT7

ht3

A gdzie tytuł? Kolejna propozycja książki interaktywnej do wspólnego czytania i zabawy z książką dla starszaków. Bohaterowie tej książki są nieco niedorysowani, a żeby tego było mało nie wiedzą jakiej historii są udziałem. Wspólnie próbują coś wymyśleć by spodobało się małym czytelnikom, niestety nie za bardzo im to wychodzi. Wreszcie w przypływie desperacji wołają samego autora do pomocy… Co dalej się dzieje? Zajrzyjcie koniecznie!

HT4

HT5

Turlututu, gdzie jesteś? znajdziecie tu mnóstwo interaktywnych zabaw, zagadek i zadań do wspólnego rozwiązywania razem z Turlututu i Tarlatatą. Gryzmołstwór i Lakata będą próbować was przestraszyć i zmylić, nawet próbowali zamknąć w pudełku Turlututa… jednak nie dajcie się zwieść… pomóżcie naszym bohaterom wygonić te potwory z książki… Puście wodze fantazji i razem z dziećmi dajcie się ponieść wyobraźni, skorzystajcie z zaproszenia bohaterów książek i bawcie się świetnie w dziecięcym świecie, tam gdzie niemożliwe staje się możliwe.

HT6

Polecamy do dziecięcej biblioteczki książeczki Wydawnictwa Babaryba, które zapraszają nasze pociechy do wspólnego czytania, bawią i uczą kreatywności, rozwijają wyobraźnię.

 

 

 

 

Możesz również polubić…

3 komentarze

  1. Motolinka says:

    Mamy i kochamy ale serie z kropkami 😉 ale juz widze ze czas powiekszyc bibliotczke

  2. Gosia Rusak says:

    Aga jakkolwiek byś tego nie ujęła na prawdę zachęcasz do przeczytania. Zabawne nazwy bohaterów, fajne ilustracje nic nie pozostaję jak tylko czytać.

  3. Mnie się większość książek Tulleta podoba, ale to Ufo kuku, jest jakieś takie straszne i brzydkie – nie kupuję 😉 Za to Naciśnij mnie jest meeeega 🙂 mamy też 10 razy 10 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *