Mój głos w sprawie

Lubię polować na fajne okazje, a Ty?

Okazje

Pewnie nie tylko ja często poszukuję okazji do zakupów rzeczy dla dzieci w obniżonych cenach, szczególnie teraz kiedy mam ich dwoje każdą złotówkę obracam kilka razy. Obniżki obniżkami, jednak jeśli towar jest kiepskiej jakości nie inwestuję. Często wolę wydać nieco więcej, ale mieć pewność, że dana rzecz nie rozpadnie się po kilku tygodniach.

Jako mama dwóch dziewczynek, które dzieli różnica wieku trzech lat, a tym samym ich potrzeby dzieli przepaść, cenię sobie miejsca, gdzie mogę zaopatrzyć się w potrzebne gadżety dla obu. Często nie mam też czasu (ani chęci) na bieganie po sklepach stacjonarnych, zdecydowanie wolę ten czas spędzić na placu zabaw czy w parku na spacerze, więc ważnym jest dla mnie by mój ulubiony sklep miał również swój odpowiednik internetowy.

Takim sklepem, jednym z moich ulubionych jest Drogeria Rossmann, gdzie zaopatruję się w rzeczy hignieniczne dla całej rodziny bo tu jakość zawsze idzie w parze z rozsądną ceną, którą można też dopasować do zasobności portfela. Domyślam się, że sklep znacie 🙂 i pewnie wiecie również, że ma swój odpowiednik internetowy, gdzie mogę swobodnie zamówić to, czego aktualnie potrzebuję. Wracając do okazji, jeśli podobnie jak ja na nie polujecie to spieszę Wam donieść, że już w marcu w sklepach Rossmann pojawią się ubranka, książki, pościele i inne przydatne gadżety dla dzieci takie jak np. legendarne Szumiące Misie Whisbear! Osobiście jestem bardzo zadowolona, że sklep rozszerza ofertę

plakat

Akcja „Dziecko” będzie trwała w Rossmannie od 10 marca do 10 kwietnia. W tych dniach obowiązuje promocja na dziecięce ubranka oraz akcesoria (zagłówki samochodowe w kształcie misiów, podgrzewacze do butelek, pościele, ręczniki) oraz zabawki (edukacyjne kostki sensoryczne, kaczuszki i statki do kąpieli i inne).

Teraz trochę szczegółów 🙂 od 10 do 30 marca warto również wejść do Rossmanna po książki – te dla rodziców (przyszłych i początkujących), jak również dla dzieciaków. Dzięki edukacyjnym książeczkom dzieci już od 3 miesiąca życia będą mogły uczyć się rozpoznawania twarzy, a te starsze kolorów, zwierząt, kształtów, a nawet pierwszych słów po angielsku. Kompleksowo w jednym miejscu :), to lubię!

W pierwszym etapie promocji (10-30.03) w specjalnych cenach będą ubranka dla niemowląt (rozmiary 74, 80 i 86) i odpowiednie do ich wieku akcesoria, takie jak gryzaczki oraz podgrzewacze do butelek marki Chicco czy kostki edukacyjne. Wtedy także w promocji są Szumiące Misie Whisbear, a także wszystkie książki czyli coś dla nas bo jesteśmy w trakcie tworzenia biblioteczki dziewczynek.

Szumiące Misie Whisbear znacie? To takie magiczne misie, które dzięki wyselekcjonowanemu szumowi sprawiają, że maluszki szybciej zasypiają. Są wyposażone w specjalne magnesy, dzięki czemu łatwo je zawiesić na łóżeczku, uchwycie wózka czy fotelika samochodowego. Misie Whisbear specjalnie na tę akcję zmieniły design i dostępne będą w dwóch wariantach: z czerwoną i miętową nóżką.

Był pierwszy etap promocji więc teraz czas na drugi, który zahacza o ten pierwszy i trwa od 20 marca do 10 kwietnia. Wówczas w cenach promocyjnych są ubranka dla dzieci nieco starszych (rozmiary od 98cm do 128cm), a także akcesoria adekwatne do wieku – zabawki do kąpieli, zestawy kolorowej kredy, bańki mydlane, ręczniki i pościele z bajkowymi postaciami i inne.

Ja już nie mogę się doczekać, jestem bardzo ciekawa książek i ubrań dla dziewczynek :), akcja zaczyna się już za dwa dni dlatego bądźcie czujni i nie przegapcie okazji :)!

Możesz również polubić…

4 komentarze

  1. Monika says:

    Dziękuję za przydatną informację. Na pewno zajrzę w tych dniach do Rossmanna 🙂

  2. Gosia Rusak says:

    Warto zajrzeć 🙂 Dzięki za info.

  3. My zawsze polujemy na promocje, a ta się fajnie zapowiada

  4. Mnie kusi ten podgrzewacz. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *