Biblioteczka malucha Książki

Magia mojego imienia czyli książka o wyjątkowości

Na rynku wydawniczym dostępne są coraz ciekawsze propozycje dla naszych pociech. Każde kolejne targi książki ujawniają jakieś wydawnicze perełki. Widziałam już książki personalizowane w taki sposób, że zdjęcia dziecka wstawiane są w opowieść i maluch staje się jej bohaterem. Natomiast niedawno wpadła mi w ręce inna propozycja, również personalizowana. Tym razem to opowieść o wyjątkowości i magii imienia naszego dziecka. 

magia

Magia mojego imienia Dirk Hampel

Nasza dziecięca biblioteczka pęka w szwach, a mimo to lubimy jeszcze czasem dorzucić do niej coś interesującego. Tym bardziej, jeśli propozycja jest w pełni personalizowana, co pozwoli dziewczynkom w przyszłości powspominać i być może przekazać książeczki swoim dzieciom.

Magia mojego imienia zaprasza wszystkie dzieci na magiczną podróż pełną uroczych postaci, które towarzyszą dzieciom w ekscytującej przygodzie, w pełnej kolorów krainie niesamowitych bajek.

Personalizacja jest duszą książki, która zawiera historię opartą na literach imienia dziecka. W ten sposób każde dziecko otrzymuje wyjątkową bajkę, która pomoże mu zrozumieć ukryte znaczenie każdej litery jego imienia.

B jak bystra, a jak aktywna, t jak tolerancyjna

Każda litera imienia oraz dopasowana do niej pozytywna cecha jest wpleciona w ciekawe i pouczające opowiadanie. Dziecko słucha uważnie, przecież to o nim samym i to już jest bardzo ekscytujące! Na co najmniej 38 stronach znajdziecie piękne ilustracje oraz ciekawe historyjki tworzące przygody małego bohatera. Jeśli imię jest krótkie dodawane są opowiadania nie związane z żadną literką imienia, chodzi o to, by całość była spójna i miała sens. Same opowiadania są łatwe do zrozumienia, napisane prostym językiem i nie za długie.

Jak zamówić spersonalizowaną historię?

Na stronie www.magiamojegoimienia.com, wpisujemy imię naszego dziecka, wybieramy płec, kolor skóry oraz włosów. Po zakończeniu system zaoferuje możliwość podglądu całej opowieści, a także dodanie osobistej dedykacji. Warto sobie na początku podejrzeć i zobaczyć jak całość wygląda, o czym są opowiadania i czy nam książeczka odpowiada. W kolejnym etapie zamówienia wybieramy rodzaj oprawy (miękka lub twarda), dedykację oraz personalizację na okładce. Każda książka jest drukowana cyfrowo w formacie DIN A4 na błyszczącym papierze. Po złożeniu zamówienia czas oczekiwania na książkę jest do 15 dni. Za minus uważam wysyłanie jej listem nierejestrowanym, gdyż nie mamy pewności, że do nas dotrze, a nie jest to produkt tani. Cena książki waha się od 115 zł wzwyż. W tej chwili otrzymujecie jeszcze rabat 33% z kodem RODZIC2018 ważny do sierpnia. Dlatego jeśli chcecie zrobić komuś prezent lub sprawić pamiątkę swojemu dziecku nie zwlekacjie i skorzystajcie z powyższego kodu. 

imię

Dziewczynki mają już swoje książeczki, które zajęły ważne miejsce w ich biblioteczkach. Na pewno raz po raz będziemy po nie sięgać by budować w nich poczucie własnej wartości i wiarę w siebie.

magia mojego imienia

Możesz również polubić…

18 komentarzy

 1. Super książka 😀 dizęki za rabat na pewno sie przyda 🙂

  1. a ja bez rabatu…

 2. Bardzo mi się podobają te książki, ale cena jest zaporowa!

 3. Bardzo fajna książeczka. Przydałby się spis wszystkich imion z którymi są książeczki.

 4. Bardzo ciekawa propozycja na rozwijanie w dziecku wiary i pewności siebie 🙂

 5. AgaMamaDusi says:

  Bardzo ciekawy pomysł… mamy jedną książeczke w której Córcia jest główną bohaterką i pojawia się na ilustracjach. Uważam że to nie tylko frajda dla Dziecka ale i super pamiątka. Teraz musze przyjrzeć sie tej ofercie 🙂

 6. Agnieszka Markowska says:

  Bardzo ciekawa propozycja, taka spersonalizowana historyjka.

 7. Super propozycja, tylko link nie wchodzi. Sama myślę nad taką pozycją.

 8. no super historia:) nawet poleciłem zonie

 9. Bardzo fajne te książki. Właśnie zdałam sobie sprawę, że zapomniałam im odpisać na maila.

  1. Brawo Ty 😉

 10. Świetna historia!

 11. Super książka. Muszę pomyśleć o takiej dla Moich pociech, ciekawe co znaczy Nikodem i Wojciech 🙂

  1. Wejdź na stronę i sprawdź 🙂

 12. Ola says:

  Hej
  Jak długo czekałaś na przesyłkę?

  Pozdrawiam

  1. Kilka dni, ale weź pod uwagę, że jest to wysyłane listem nierejestrowanym i może czekać na Ciebie na poczcie, tak jak to miało miejsce u mnie 🙂

 13. Ewelina says:

  Witam. Jak długo czekaliscie na przesyłkę?

  1. Dwa tygodnie, przychodzi listem zwykłym awizowanym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *