Przydatne gadżety

Niezwykłe chwile wymagają niezwykłych butelek. Kubki NUK First Choice.

PatNUKFirma NUK towarzyszy nam od dawna, to właśnie od nich były pierwsze nasze NUK1smoczki, płyn do mycia butelek oraz pierwsze kubki i bidony do nauki picia. Produkty tej firmy bardzo sobie chwalę, są porządnie wykonane w ładnych, cieszących oko dziecka i rodzica grafikach, a przede wszystkim bardzo praktyczne.

Tym razem nasz wybór padł na Sports Cup 450 ml polecany od 36 miesiąca życia. Kubek/bidon idealnie sprawdza się na spacerach i podczas zabawy, czy to w domu czy na placu zabaw. Kubek posiada praktyczny i wygodny ustnik wykonany z sylikonu, który możemy otwierać i zamykać dzięki czemu nic z niego nie kapie ani nie  wypływa. Mechanizm można łatwo demontować do mycia, a po jakimś czasie wymienić na nowy.

Kolejną zaletą kubka jest higieniczna osłonka chroniąca ustnik przed zabrudzeniami, NUK4przymocowana do obudowy. Około 3 latek świetnie poradzi sobie z zamykaniem i otwieraniem tak ustnika, jak i osłonki.

Dzięki bocznemu klipsowi kubek można przymocować do paska torby, lub paska rodzica i mieć picie dla malucha pod ręką.

NUK3Kubek jest wytrzymały i bardzo lekki, wyprofilowany specjalnie do małej rączki dlatego sprawne operowanie nim nie nastręcza małym odkrywcom żadnych trudności. Córka bardzo go polubiła, wszędzie go zabiera i przybiega do nas tyko w celu jego napełnienia. Poprzednio miała Flexi Cup (18 m-cy) i też był jej ulubionym dlatego szczerze polecamy. Firma NUK oferuje produkty na każdy etap rozwoju dziecka, znajdziecie tam całą gamę dobrze przemyślanych produktów idealnie dopasowanych do różnych etapów rozwoju dziecka, od narodzenia aż do etapu przedszkolnego dlatego naprawdę warto do nich zajrzeć (KLIK).NUK5

 

Możesz również polubić…

3 komentarze

  1. Agata Wierzgacz says:

    Świetny kubek 🙂 super fotki a zwłaszcza ta ostatnia 😉

    1. Dzięki 🙂

  2. Bardzo ładny kubeczek a niunka jak fajnie pozuje;0 świetne zdjecia;) my narazie 12+ uzywamy ale dobrze wiedziec;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *