Przydatne gadżety

Testujemy – kubek niewysypek od BabyOno.

DSC_0020 Kolejny raz firma BabyOno nie zawiodła :). Kiedy buszowałam po stronie internetowej w poszukiwaniu nowości i ciekawostek natrafiłam na ten wynalazek. Od razu pomyślałam o walających się po domu chrupkach, czy o zgrozo, kawałkach owoców.

Kubek niewysypek to świetna i bardzo pomysłowa propozycja na opanowanie dziecięcych przekąsek. DSC_0021Kubeczek ma sylikonową nakładkę z płatkami, przez które mała rączka może wziąć sobie zawartość np. chrupka lub owoc, a dzięki której nic nie wydostanie się samo na zewnątrz. Jest przy tym również wiele zabawy i kombinowania, wkładania i wyciągania. Można go ze sobą zabrać na spacer czy piknik. Jest niewielki i poręczny, dlatego z łatwością mieści się w dziecięcych rączkach. DSC_1238Smakołyki w trakcie spaceru? Żaden problem, niewysypek w dłoń i można spokojnie podziwiać widoki delektując się smacznym owocem. Co najważniejsze, łatwo można go utrzymać w czystości, nadaje się do mycia w zmywarce, zaś po zdjęciu wieczka można go również swobodnie używać jako miseczkę na deser lub inny posiłek. U nas robi furorę od samego początku jak tylko się pojawił i nie wyobrażamy już sobie codzienności bez niewysypka. Jego dużym atutem jest również cena, zaś dzięki uprzejmości firmy BabyOno możecie się stać jego właścicielem próbując swoich sił w naszym konkursie, który znajdziecie tu: https://rodzicielnik.pl/konkurs-jubileuszowy-pierwszy-rok-za-nami/.

Kubek niewysypek dostępny jest w sklepie internetowym BabyOno, a dokładnie TU zaś my Wam go serdecznie polecamy :), zresztą nie tylko my, opinie innych rodziców mówią same za siebie!

DSC_1234

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *