Przydatne gadżety

Nuby – w trosce o nasze pociechy.

Jakiś czas temu dostaliśmy solidnie zaopatrzoną paczkę od firmy Nûby™, która w trosce o nasze dzieci proponuje nam rodzicom proste, a zarazem bardzo praktyczne rozwiązania na każdym etapie rozwoju malucha.Nuby

Marka Nûby™ dąży aby życie rodziców i dzieci było łatwe, proste i przyjemne. Standardy najwyższej jakości, nowe trendy i ciągłe doskonalenie produktów umożliwia dostarczenie rodzicom wszystkiego, czego potrzebują aby zapewnić rozwój swoim dzieciom.

Produkty Nûby™ powstają z inspiracji natury i zapewniają najlepsze, najbezpieczniejsze i najbardziej proste wybory dla Ciebie i Twojego dziecka.

W naszej paczce znalazłyśmy coś, co akurat było nam bardzo potrzebne czyli bidony. Do gustu młodej panience 886_hdr_1przypadły oba, każdy ma swoje przeznaczenie, ale po kolei. Pierwszy z nich to kubek z kolorowym hologramem – podwójna ścianka izolująca, która dłużej utrzymuje pożądaną temperaturę płynu, miękki ustnik bezpieczny dla delikatnych dziąseł, specjalna nasadka zabezpieczająca ustnik przed zanieczyszczeniami. Kiedy dziecko chce się napić, otwiera „pstryczek”, który pozostaje oparty o pokrywkę kubka w specjalnym zagłębieniu, miękki ustnik nuby 1umożliwia wypływanie płynu tylko w momencie ssania. Co ciekawe szybkość przepływu kontrolowana jest regulowaną zmianą pozycji zaworka – zaworek dwuprzepływowy Dual-flo™ przeznaczony do płynów o różnorodnej konsystencji, wykonany z bezpiecznych, trwałych i nietoksycznych materiałów. Lubimy zabierać go na spacery, ponieważ jest poręczny, zajmuje niewiele miejsca, a co najważniejsze jest szczelny. Dzięki podwójnej ściance dłużej utrzymuje odpowiednią temperaturę napoju. Jedynym mankamentem może być wymienny zaworek gdyż ciężko domyć takie elementy, dlatego co jakiś czas warto go wymienić na nowy.

1214_1214_md_2Drugi to bidon niekapek o ergonomicznym kształcie ze specjalną wstawką ułatwiającą jego trzymanie. Miękka, silikonowa słomka bezpieczna dla delikatnych dziąseł i ząbków dziecka: zastawka wewnątrz; przepływ płynu tylko wtedy, gdy dziecko ssie pojemność: 300 ml (fot. http://www.nuby.com/pl-PL/) U nas dostał przydział jako bidon do mleka, które mała pije rano i wieczorem, ale z powodzeniem można go również zabierać ze sobą na spacery. W tej chwili córka korzysta tylko z tych dwóch bidonów dodatkowo, gdyż jest już na etapie picia ze szklanki/kubka, jednak są one wygodne w użytkowaniu i kiedy nie chcę się martwić, że rozleje sok na dywan lub na siebie stawiam bidon z piciem w pokoju i mogę zająć się swoimi obowiązkami. To tylko część naszej paczki, poza bidonami dotarły do nas butelki, o których napiszę za jakiś czas. Zachęcam do zajrzenia na stronę Nûby™  oraz do śledzenia profilu na Facebooku gdzie poczytacie o ciekawostkach i nowościach.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *