Zabawki

Patatoy by spełniać dziecięce marzenia… KONKURS!!

fb

Jakiś czas temu nasza córka siedząc u siebie w pokoju z namaszczeniem malowała list do Św. Mikołaja. Nie chciała wcześniej zdradzić nam co to będzie, jednak odpowiednio dużo czasu zajęło jej przemyślenie tego, co chciałabym dostać. Tym oto sposobem dowiedzieliśmy się o tym, że nasze dziecko marzy o ciężarówce. Nie jestem typem dzielącym zabawki na dziewczęce i chłopięce, dlatego rozpoczęłam poszukiwania ciężarówki by spełnić jej marzenie.

W międzyczasie trafiłam do szpitala by urodzić młodszą więc temat został odłożony na czas bliżej nieokreślony, a raczej okołoświąteczny. Jakie było nasze zaskoczenie, kiedy firma Patatoy  przysłała nam w ramach współpracy właśnie ciężarówkę. I to nie byle jaką bo sterowaną radiem, z kompletem znaków drogowych. Pojazd porusza się do przodu, do tyłu oraz skręca w prawo i w lewo, wydaje również dźwięki pracującego silnika oraz ma kipę, która podnosi się do góry i na dół. Kiedy ciężarówka jedzie świecą się przednie światła.

patatoy3

Paczkę rozpakowaliśmy wieczorem, kiedy już spała dlatego niespodzianka była następnego ranka. Radości nie było końca, w ruch poszły wszystkie Lego ludki i inne małe laleczki oraz zwierzątka. Takiej radości u córki dawno nie widziałam. Zanim jednak zaczęła naukę sterowania musieliśmy naładować akumulator, do pilota zaś włożyć baterie. W tym czasie mała budowała z lego garaż, ustawiała znaki i woziła zabawki. Kiedy już wszystko było gotowe mąż rozpoczą jazdę próbną 🙂 z powodzeniem mogę powiedzieć, że jest to prezent nie tylko dla małych, ale również dla dużych 😉 tak chłopców jak i dziewczynek.

patatoy1

Auto ma fajne przyspieszenie, można nim sprawnie jeździć we wszystkie strony, a kipa podnosi się na odpowiednią wysokość tak, że można z niej zrzucicć wszystkie zabawki. Mała bardzo szybko opanowała sztukę sterowania i teraz już tylko pozostało szlifować tę umiejętność. Czas wspólnie spędzony z Tatą bezcenny. Nie obyło się również bez testów na dworze :). Ostatnie ciepłe dni sprzyjały zabraniu pojazdu na pobliskie boisko i testów prędkości ;). To idealne urządzenie dla dzieci, które tak jak nasza panna uwielbiają się ścigać ;). Ile bateria wytrzyma tyle czasu nasza pociecha będzie biegać wkoło, a z daleka będzie słychać tylko pełen radości śmiech :).

patatoy

Jedynym mankamentem jakiego możemy się doczepić są dźwięki, których nie można wyłączyć. Dosyć głośny warkot silnika może być na dłuższą metę męczący, a także może przeszkadzać jeśli w domu jest mniejsze dziecko. Szkoda, że producent nie pomyślał o prostym wyłączniku dźwięku, jednak i z tym mąż sobie poradził, po prostu wypią kabelek od głośniczka. Cena jak za tej jakości auto nie jest specjalnie wygórowana, zakładałam, że będzie droższe. Jest to świetna propozycja na prezent Mikołajkowy lub pod choinkę dla naszej pociechy.

patatoy2

 

A teraz najważniejsze 🙂 dzięki uprzejmości firmy Patatoy mam dla Was do wygrania taką właśnie ciężarówkę.

plakat

Co trzeba zrobić żeby wziąć udział w konkursie:
1) Polub stronę Rodzicielnik.pl oraz Patatoy na Facebooku
2) Polub i udostępnij ten post.
3) W komentarzu pod postem na Facebooku zaakceptuj regulamin, zaproś min. 5 znajomych do zabawy oraz zamieść zdjęcie listu do Św. Mikołaja Twojej pociechy. 

Regulamin skrócony:
1. Organizator: Rodzicielnik.pl
2. Sponsor nagrody: Patatoy
3. Konkurs trwa od 24.11.2016 do 01.12.2016 do godz. 23:59
4. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w ciągu 3 dni od zakończenia konkursu w tym poście poprzez edycję.
5. Wysyłka tylko na terenie Polski.
6.. Rozdanie nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz.U. z 2004 roku Nr 4 poz. 27 z późniejszymi zmianami).
8. W przypadku niezgłoszenia się po nagrodę w ciągu 2 dni od publikacji wyników wybieramy kolejną osobę.
9. Nagrodę wygrywa 1 osoba.
10. Nagroda nie podlega reklamacjom i wymianie.

11. Pełny regulamin znajdziecie TU.

Wyniki!!

Wszystkie listy dzieciaków są piękne i chwytają za serce, ale naszą rodzinkę w składzie 4 osobowym + noworodek 😉 urzekł wyjątkowo ten jeden.

GRATULUJEMY!

Niejedna malutka buzia uśmiechnięta,
czeka z niecierpliwością na zbliżające się Święta.
Elfik Alanek piękny list wyczarował,
Nad którym całymi dniami pracował.
List to niezwykły i wyjątkowy,
wyklejony bibułą samochód ciężarowy.
Emocje ogromne nam towarzyszyły,
a oczka elfika z radości się cieszyły.
Lecz malutki Alan ma dylemat niemały,
jak dostarczyć Mikołajowi swój list wspaniały.
Mama i Tata odchodzą od zmysłów,
szukają przeróżnych ciekawych pomysłów.
I nagle malutki gołąbek z pomocą się zjawia,
i sekrecik malutki synkowi wyjawia:
„Jam jest pomocnik i dam Twój list Mikołajowi,
na jego wizytę 6 grudnia bądźcie gotowi.”

Donata Andrzejewska z synem Alanem

alan

O Sponsorze:

Zajmujemy się sprzedażą i importem artykułów dla dzieci. Patatoy powstał z Hurtowni Dzieciom, naszą działalność rozpoczynaliśmy pod taką właśnie nazwą. Obecnie w naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę zabawek dla dzieci w różnym wieku. Skupiamy się przede wszystkim na ekologicznych zabawkach drewnianych i grach edukacyjnych, jednakże można u nas także nabyć inne tradycyjne zabawki dziecięce: lalki, pojazdy sterowane, pluszaki, klocki. Sprzedajemy także hulajnogi, Obsługujemy klientów indywidualnych i instytucjonalnych- realizujemy zamówienia przedszkoli, żłobków, szkół- zaopatrując ich w zabawki edukacyjne. Zwracamy uwagę na wysoką jakość produktów i wysokie standardy bezpieczeństwa. Nasze zabawki posiadają wszystkie wymagane atesty i certyfikaty. Istniejemy ku uciesze Państwa dzieci.

Możesz również polubić…

3 komentarze

  1. Mój Jaśko byłby wniebowzięty <3 Cudna ta ciężarówka.

  2. Sama jako dziecko łazilam po drzewach i bawiłam się autkami. Mój synek np bawi się lalką i nic w tym złego. Świetny ten Was samochód.

  3. Donata says:

    Świetna, ale byłaby nim zabawa! Podejrzewam że tatuś cieszyłby się bardziej niż Alanek 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *