Porady

Świąteczne prezenty dla małych i dużych – inspiracje! część 1.

 

swieta3

Okres przedświąteczny to nie tylko gorączkowe przygotowania do jednych z najbardziej lubianych świąt w roku, ale również szukanie podarków dla bliskich nam osób. Co roku mamy ten sam problem, co sprezentować? I wcale nie jest to taka prosta sprawa. Wiadomo, że każdy z nas chciałby obdarować i być obdarowanym czymś, co będzie nam się podobało, co przywodzić będzie wspomnienia, co poczujemy, że jest tylko dla nas.

Tu coraz częściej pojawiają się propozycje prezentów spersonalizowanych i przyznam, że jest to naprawdę dobry pomysł. Jak jednak wybrać pośród ofert różnych firm taką, która naprawdę przyłoży się do wykonania tych wyjątkowych podarków? Warto poszukać dobrej firmy, która nie kusi niską ceną, bo za małą wartością może iść kiepskie wykonanie czy materiał. Lepiej zainwestować kilka złotych więcej i mieć pewność, że dostaniemy porządny produkt. Takie prezenty oferuje MyGiftDna, skąd miałam przyjemność zamówić kilka rzeczy dla nas.

swieta4

Razem z mężem wybraliśmy coś dla nas wspólnie. Warto sobie czasem pozwolić na odrobinę przyjemności i pomyśleć o sobie :). My postawiliśmy na to, co nam się na pewno przyda, będzie jednoczeście praktyczne i cieszące oko, no i takie tylko nasze, wspólna pamiątka. Na przesyłkę czekałam z niecierpliwością i strachem, bo zamówiłam trochę szkła, a wiadomo jak są traktowane nasze paczki.. Byliśmy bardzo mile zaskoczeni kiedy przesyłka do nas dotarła. Była porządnie zapakowana i naprawdę solidnie zabezpieczona. Szkło w żaden sposób nie ucierpiało, grawerunki na wszystkich elementach zgodne z zamówieniem i wykonane bardzo starannie.

swieta2

Nasz wybór padł na bambusową deskę do krojenia z kuchennymi zasadami grawerowana laserowo. Każda deska jest w rozmiarze 25 x 32.5 cm i jest wykonana ze sprasowanej trawy bambusowej, dzięki czemu nie ma dwóch identycznych desek. Trawa bambusowa jest bardzo dobrym materiałem na deski do krojenia:
– wysoka wytrzymałość, na poziomie litego drewnem bukowym;
– niski poziom chłonięcia wody, dzięki czemu jest szybkoschnąca;
– posiada właściwości likwidujące bakterie;

Drugie co wpadło nam w oko to grawerowane kieliszki do wina. Przecież przyjdzie kiedyś taki czas, kiedy usiądziemy z mężem wieczorem i uraczymy się lampką wina 😉 Stylowe i estetyczne szklane kieliszki do wina o pojemności 275ml są przecież idealnym dodatkiem uprzyjemniającym wytrawne wieczory we dwoje. Wybrana grafika znajduje się z jednej strony kieliszka. Będą świetnym prezentem dla zaprzyjaźnionej pary :).

Ostatnią rzeczą jaką wybrałam była patera. Biorąc pod uwagę, że rodzina nam się powiększa, a przed nami mamy nadzieję wiele różnych rodzinnych imprez z bliskimi i przyjaciółmi postawiłam na coś, czego mi brakowało w kuchni. Mianowicie na paterę. Miałam do wyboru kilka opcji grawerunku, wybrałam ten najprostszy, a jednocześnie dla mnie wyjątkowy. Bo jak już coś wreszcie upiekę 😉 to naprawdę z miłością :). Ciasto na pięknej paterze sprawi, że goście poczują się jak w prawdziwej kawiarni. Spróbowaliby nie… 😉

Paterę możecie wybrać perswieta1sonalnie pod kogoś, kogo chcecie obdarować. Nie zawiedziecie się, jest piękna i elegancko wykonana oraz zapakowana. Patera idealnie wpisze się w wygląd każdej kuchni lub salonu. Można na niej ułożyć owoce, ciasta, co tylko zechcemy. Średnica patery to 32 cm.

Czas realizacji jest błyskawiczny, kiedy podacie podczas zamówienia personalizację czasem produkty wysyłane są tego samego dnia, ewentualnie następnego dnia roboczego. Nie ma jednak co czekać na ostatnią chwilę, tym bardziej że MyGiftDNA oferuje wiele różnych produktów i warto spokojnie wszystko przejrzeć i zastanowić się nad wyborem trafionego prezentu. Później zaś nie pozostanie nam nic innego jak obdarować bliskie nam osoby i cieszyć się z uśmiechu na ich twarzy :).

Możesz również polubić…

2 komentarze

  1. Dzięki za pomysły 🙂 teraz już żadne uroczystości nie są mi straszne 😀

  2. o jakie fajne propozycje kurcze no rewelacja bedzie dla tesciów jak znalazł dziekuje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *