LifeStyle

Zeegma Zonder Verti odkurzacz pionowy – opis i opinia

W dzisiejszej, dość zabieganej rzeczywistości wielu z nasz szuka rozwiązań dla domu, które znacznie skrócą czas sprzątania. Dzięki temu mamy chwilę dla siebie i dla rodziny, którą możemy przeznaczyć na odpoczynek i różnego rodzaju aktywności. Dlatego warto na bieżąco sprawdzać, co aktualnie oferuje rynek artykułów gospodarstwa domowego np. Zeegma Zonder Verti – odkurzacz pionowy.

Miesiąc temu, tuż przed świętami trafił w moje ręce bezprzewodowy, wielofunkcyjny odkurzacz marki Zeegma Zonder Verti. Miałam sporo czasu, by zapoznać się z jego parametrami, ocenić efekty wielofunkcyjności i przetestować każdy wariant oferowany przez Producenta w tym jednym urządzeniu. Jeśli jesteście ciekawi moich wniosków czytajcie dalej.

Wielofunkcyjność Zeegma Zonder Verti

Na czym polega wielofunkcyjność odkurzacza Zeegma Zonder Verti? Otóż dzięki swojej konstrukcji oraz bogatemu pakietowi dodatków spełnia aż 4 funkcje. Możemy go użytkować jako: odkurzacz pionowy, odkurzacz samochodowy, mop, odkurzacz ręczny.

Dzięki niewielkiej wadze i dość wytrzymałej baterii (po naładowaniu może pracować ciągle przez 40 min) kompleksowe sprzątanie jest szybkie i wygodne. Nie ograniczamy się jedynie do samego odkurzania podłogi. Możemy również z odpowiednią końcówką odkurzyć sofy i meble oraz odświeżyć mopem podłogę. Tu dodam ciekawostkę. Można nim jednocześnie odkurzać i mopować, a tym samym skrócić do minimum czas pracy w domu. Dzięki szerokiej turbo szczotce jest świetny do większości powierzchni płaskich – dobrze czyści wykładziny i drewniane podłogi, wspaniale radzi sobie również z dywanami. Za sprawą diod LED odkurzacz doświetla sprzątany obszar, pozwalając jeszcze efektywniej pozbyć się kurzu i innych zabrudzeń. Doświetlanie mi się bardzo spodobało. Dzięki temu dokładnie widzę, czy sprzątany obszar jest już doczyszczony.

U siebie w domu posiadam głównie płytki i panele, które Zonder Verti skutecznie odkurza i jednocześnie mopuje. W zestawie znalazłam dwie nakładki z mikrofibry do mopowania, co w zupełności wystarcza na sprawną pracę.

Funkcja mopowania i odkurzania wraz z doświetleniem

Świetnie sprawdza się również jako odkurzacz ręczny. Dzięki niskiej wadze i możliwości złożenia rury momentalnie staje się wspaniałym narzędziem do czyszczenia miejsc takich jak wyższe półki, kanty przy suficie czy stoły. Dociera również do trudno dostępnych miejsc w sofach.

Cienka końcówka świetnie sprawdzi się również w przypadku sof i łóżek

Odkurzacz samochodowy

Użycie odkurzacza Zeegma Zonder Verti jako odkurzacza samochodowego to świetne rozwiązanie dla rodziców. Każdy z nas wie, jak może wyglądać auto po starciu z małymi dziećmi. Tym bardziej teraz, w okresie zwiększonego nanoszenia błota do samochodu. Zeegma Zonder jest pod tym kątem rewelacyjny, poręczny i bez problemu można go również zabrać ze sobą w podróż, ponieważ zajmuje mało miejsca. Zonder Verti został wyposażony w specjalną końcówkę szczelinową na elastycznym, ponad 60-centymetrowym pałąku, umożliwiającą dokładne wyczyszczenie każdego zakamarka – w pełni bezprzewodowo. Daje nam to możliwość bezproblemowego dotarcia do trudno dostępnych miejsc w samochodzie.

Długa, elastyczna końcówka pozwala na dotarcie do trudno dostępnych miejsc.

Moja ocena i uwagi

Dzięki swojej wielofunkcyjności odkurzacz Zeegma Zonder Verti na pewno usprawni sprzątanie i odciąży nie jedną Panią/Pana domu. Jego design jest bardzo elegancki i stylowy. W dobrej cenie otrzymujemy naprawdę fajne urządzenie, z którego będziecie zadowoleni. Z obiektywnych uwag: odkurzacz jest dość głośny, co przy dzisiejszych trybach silent, może niektórym przeszkadzać. Jednak w stosunku do całej jego funkcjonalności, jest to „wada” do zaakceptowania. Zbiornik zbierający brud jest niewielki, dlatego trzeba go często opróżniać. Będzie jednak świetnym rozwiązaniem do dzisiejszych domów, gdzie naszym głównym przeciwnikiem jest wszechobecny kurz. Cena: 499 zł brutto, dostępny bezpośrednio u producenta – KLIK

Możesz również polubić…

1 komentarz

  1. Gosia says:

    Szkoda jednak, że odkurzacz jest głośny. Przy małym dziecku to jednak wada.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *