LifeStyle

Fotograficzne pomysły na Dzień Babci i Dziadka

Babcia i Dziadek to wyjątkowe osoby w życiu każdego z nas, tak więc zasługują na wyjątkowe prezenty. Jeżeli poszukujesz pomysłu, który zapewni im wzruszenia i jednocześnie pomoże wyrazić wdzięczność do nich, to z pewnością spodobają Ci się fotograficzne pomysły na prezenty na Dzień Babci i Dziadka. Wśród nich znajdziesz piękne albumy, kalendarze czy akcesoria z własnymi zdjęciami.

Fotoksiążka na Dzień Babci i Dziadka

Fotoksiążka to unikalny album, którego elementy możesz dostosować do do upodobań i zainteresowań każdego Babci i Dziadka. Możesz ją zaprojektować zgodnie z własnym pomysłem, dbając przy tym o wygląd każdego z elementów. Jeśli Twoja Babcia i Twój Dziadek to statyczni ludzie, którzy lubią dużo czasu spędzać w domu, to idealnym albumem będzie utrzymany w eleganckiej, stonowanej stylistyce. Jeśli jednak jest w nich odrobina szaleństwa, to możesz zaprojektować fotoksiążkę na Dzień Babci i Dziadka w nowoczesnym stylu.

W fotoksiążce możesz zgromadzić ulubione fotografie Babci i Dziadka. Niech to będą kadry z ich młodości, portrety ich wnucząt i dzieci czy fotografie z ich wspólnych wakacji. Taki prezent pozwoli im wrócić do najpiękniejszych chwil. Dodatkowo w fotoksiążce możesz wykorzystać również cliparty, napisy, tła czy różnego rodzaju ramki. Takie ozdobniki podkreślą charakter publikacji i pozwolą jeszcze piękniej wyrazić wszystkie uczucia.

Prezent na Dzień Babci i Dziadka – fotokalendarz

Kolejnym ciekawym pomysłem, który z pewnością wzruszy Babcię i Dziadka jest kalendarz z własnymi zdjęciami. Możesz wybrać obrazy według podobnego klucza jak w przypadku CEWE Fotoksiążki, lecz kalendarz możesz także ciekawie wykorzystać, aby umieścić w nim zdjęcia z różnych pór roku, tak aby w mieszkaniu Babci i Dziadka panowała atmosfera dopasowana do danego okresu roku. Przykładowo w okresie Bożonarodzeniowym możesz umieścić Wasze wspólne zdjęcie z choinką w tle.

Podobnie jak fotoksiążki fotokalendarze w formie prezentu na Dzień Babci i Dziadka możesz z łatwością dostosowywać do swoich pomysłów. Dzięki temu masz pełną swobodę podczas projektowania. Wykorzystaj także kalendarze ścienne, aby Babcia i Dziadek mogli z łatwością planować wszystkie zadania także w gabinecie. Różnorodne formaty kalendarzy z własnymi zdjęciami pozwalają na dopasowanie ich do różnych wnętrz – od kuchni po sypialnię.

Fotogadżety – praktyczny prezent na Dzień Babci i Dziadka

Fotoprezenty w szczególności łączą emocjonalny i praktyczny charakter podarunku na tę okazję. Wybierz ulubione zdjęcia Babci i Dziadka, aby przygotować dla nich niepowtarzalne prezenty. Zdjęcia można obecnie drukować na wielu różnych strukturach czy obiektach, co pozwala na przygotowywanie bardzo pomysłowych fotoprezentów.

Najpopularniejszym typem foto prezentów są kubki z własnymi zdjęciami. Przygotuj takie naczynie dla Babci i Dziadka, aby umilić im czas spędzany z ulubionym napojem. Niezależnie od tego czy lubią kawę czy herbatę, będą zachwyceni, mogąc popijać ją patrząc na najmilsze kadry. Kubek magiczny pozwoli Ci ich zaskoczyć. Gdy jest pusty wygląda na nudny, czarny kubek. Gdy jednak nalejesz do niego gorący napój, to odsłoni skrywaną wcześniej fotografię. Będzie to miłą niespodzianką dla obdarowywanych i z pewnością wywoła na ich twarzach uśmiech i wzruszenie.

Wśród praktycznych foto prezentów można wyróżnić także np. etui na smartfon. Jeśli Twoja Babcia i Twój Dziadek korzystają z nowoczesnego sprzętu, niech robią to stylowo. Wybierz ulubione zdjęcie i dopasuj typ pokrowca – możesz wybierać spośród silikonowych, z klapką dolną, drewnianych, rozkładanych na bok itp.

Fotoprezenty na Dzień Babci i Dziadka mogą upiększyć ich wnętrza. Artykuły dekoracyjne z własnymi zdjęciami wprowadzą do wystroju niepowtarzalny i osobisty charakter. Wśród nich znajdziesz zdobione własnymi kadrami zegary, podkładki pod kubki, foto magnesy, magiczne kule, podkładki śniadaniowe itp. Wśród fotograficznych prezentów z pewnością znajdziesz coś, co uszczęśliwi Babcię i Dziadka.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *