LifeStyle

Konkurs pt. Kalendarz Adwentowy wspólnego czasu

Zapraszam Was serdecznie do wyjątkowej zabawy. Już jutro na moim Fanpage’u na Facebooku rusza konkurs pod nazwą „Kalendarz Adwentowy wspólnego czasu”. Każdego dnia od 1 do 24 grudnia będzie opublikowana tam grafika z zadaniem do wykonania razem z dziećmi. 

Wykonanie zadania zgłaszacie w formie zdjęcia (najlepiej kolaż, na którym będzie widoczny wspólnie spędzony czas i wykonane zadanie) umieszczanego pod grafiką wraz z: hasłem „akceptuję regulamin” i zapraszam do zabawy (3 znajomych z dziećmi – nie jest to warunek konieczny). Akceptacja regulaminu i zaproszenie znajomych można umieścić pod pierwszą grafiką (ale można również pod każdym innym zgłoszeniem, ważne by w ogóle się pojawiła), później już nie trzeba nic pisać, wystarczy sam kolaż z kolejnymi wykonanymi zadaniami.

Prawidłowe zgłoszenie musi pojawić się danego dnia do godziny 23:59,  tylko wtedy będzie brane pod uwagę. Laureata wybierzemy spośród osób, które wykonają CO NAJMNIEJ 5 zaplanowanych w kalendarzu zadania czyli prawidłowe zgłoszenia znajdą się pod 5cioma grafikami! Wszystko jasne? To do dzieła! 🙂

1. Organizatorem konkursu „Kalendarz Adwentowy wspólnego czasu” jest właścicielka strony www.rodzicielnik.pl

2. Miło mi będzie jak polubisz mój profil na Facebooku Rodzicielnik .

3. Nagrodą w konkursie jest prezent o wartości 50 zł dostosowany do wieku dziecka/dzieci oraz zestaw książek od Wydawnictwa Zielona Sowa.

4. Sponsorem nagrody jest Rodzicielnik.pl oraz Wydawnictwo Zielona Sowa

5. Wyniki zostaną ogłoszone do 28.12.2018

6. Wyboru zwycięzcy dokona Agnieszka Królak z rodziną.

7. Będzie nam miło, jeśli: udostępnisz grafiki na Facebooku, oraz zaprosisz do zabawy 3 znajomych.

8. Konkurs organizowany jest na terenie Polski.

9. Uczestnik, który zwycięży, w celu uzyskania nagrody powinien zgłosić się do Sponsora i podać dane adresowe. Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów związanych z konkursem.

10. Nie można wymieniać nagrody na jej równowartość pieniężną u Organizatora.

11. Serwis Facebook.com udostępnia wyłącznie infrastrukturę, dzięki której możliwe jest przeprowadzenie konkursu. Facebook nie sponsoruje i nie uczestniczy w organizacji konkursu, a tym samym nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania Organizatora i konsekwencji promowania konkursu na łamach serwisu.

12. Jeżeli zwycięzca konkursu w ciągu trzech dni od ogłoszenia wyników konkursu nie zgłosi się, na jego miejsce zostanie wybrana inna osoba wyłoniona z pozostałych uczestników konkursu.

13. Nie wolno kopiować treści innych zgłoszeń.

14. Zgłaszając się do konkursu akceptujesz postanowienia regulaminu, pełny regulamin konkursów przeprowadzanych przez Rodzicielnik.pl znajdziesz TU.

15. Zwycięzca jest jeden i otrzymuje cały pakiet nagród. 

Możesz również polubić…

7 komentarzy

 1. Agnieszka Markowska says:

  Ale świetny konkurs

 2. Bozena says:

  My się chętnie pobawimy się ale na na nagrodę szans nie mamy niestety. Moi znajomi nie lubią takich zabaw, a nawet oznaczeń… więc warunków nie spełniamy. Mogłabym dodać tylko Sylwię….mamę która czasem bawi się tak jak i ja z Młodym, niekoniecznie dla nagrody a fajnych chwil z dziećmi. Mogłabym oznaczyć też Szwagra, który by się nie obraził ale dzieci nie ma więc sama rozumiesz 🙂
  Ale będę obserwowała co tam masz fajnego 🙂
  P.S. Nie znoszę też zdjęć na których jestem…ale Młody uwielbia więc 🙂

  1. Znajomi nie lubią zabaw z dziećmi?? Pokombinuj 🙂

   1. Bozena says:

    Nie no Aguś, zabawy z dziećmi lubią.
    Po prostu nie lubią takich konkursowych zabaw, nie lubią jak się ich zaprasza do takich gier i „oznacza” .

    1. Bozena says:

     Coś mi się chyba nie dodało wcześnij. Jeśli się dodało to usuń ten :*
     Nie bo aż tak źle nie jest. Bawić się lubią ale niekoniecznie brać udział w konkursach 🙁
     Nie lubią też gdy ich się oznacza i zaprasza. A ja szanuję TO więc w zabawie udział wezmę z Młodym baaaardzo chętnie 😉 w sumie przecież o zabawę i wspólny czas chodzi :*

 3. Tereska says:

  OJ U NAS TO SIĘ DZIEJE PRZED ŚWIĘTAMI. WSZYSCY W DOMU COŚ MAJSTRUJĄ PRZY OZDOBACH, UPOMINKACH, SMAKOŁYKACH ITD. ALE NAJWIĘKSZYM TWÓRCĄ, MIMO ŻE JESZCZE MAŁYM JEST KASIEŃKA LAT 9. PRAWDZIWA MISTRZYNI HAND MADE.
  ZDJĘCIA CUDENIEK W ZGŁOSZENIU NA fb!

 4. Asia W. says:

  Już czuję ze będzie super zabawa 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *