LifeStyle Podróże z dziećmi

Podróżuj aktywnie i nie rezygnuj ze zwiedzania!

Większość z nas podróżuje. W kraju, czy za granicą, wakacje, ferie, krótkie wypady weekendowe. Chcąc urozmaicić wyjazd, szukamy lokalnych atrakcji, aby lepiej poznać miejsce, w którym jesteśmy. Niestety, często rezygnujemy ze zwiedzania zniechęceni wizją stania w kilku godzinnych kolejkach po bilety. Jak temu zaradzić? Znalazłam sposób!

W kraju, czy za granicą podróżuj aktywnie i nie rezygnuj ze zwiedzania!

Niezależnie od tego, jaki kierunek podróży wybieramy, warto rozejrzeć się za lokalnymi atrakcjami. Ja przed wyjazdem zawsze szukam miejsc w danym regionie, gdzie mogę zobaczyć coś ciekawego, czy poznać lokalną kulturę. W kraju, czy za granicą – zawsze znajdziemy coś, co urozmaici nasz urlop, uzupełni wiedzę czy wygeneruje piękne wspomnienia. Co jednak zrobić w sytuacji, kiedy wizja kolejek do kas (szczególnie popularnych miejsc) spędza nam sen z powiek? Zmęczenie, zirytowane czekaniem dzieci, frustracja, która nie pomaga? Jak sobie z tym poradzić i co zrobić, by urlop nie stał się koszmarem, a pięknym wspomnieniem? Zdecydowanie warto przed wyjazdem zainteresować się serwisem, który nie tylko pozwoli nam wydobyć to, co najlepsze z miejsc obranych jako cel wizyty, ale również pomoże w rezerwacji biletów.

Musement – doskonała oferta lokalnych wycieczek i atrakcji.

Muzea, wycieczki, parki tematyczne czy widoki panoramiczne. W serwisie Musement (KLIK) znajdziecie szereg atrakcji w miejscu, do którego się wybieracie. Lub odwrotnie, chcecie coś zobaczyć, np. Muzea Watykańskie, Bazylikę Św. Piotra i Kaplicę Sykstyńską i nie wiecie jak się do tego zabrać? Musement pomoże. Dzięki rezerwacji poprzez wspomniany serwis, omijacie kolejkę z ich wejściem oficjalnego partnera; odwiedzacie takie miejsca, jak: Dziedzińce Państwa Watykańskiego, Galerię Gobelinów, Kaplicę Sykstyńską i Bazylikę św. Piotra; odwiedzacie zabytki Muzeów Watykańskich w grupie do 20 osób lub mniejszej oraz możecie skorzystać z zestawu słuchawkowego, dzięki któremu zawsze będziecie mogli usłyszeć swojego przewodnika; wybieracie język wycieczki, który najbardziej odpowiada Waszym potrzebom; możecie również zarezerwować wycieczkę półprywatną, jeśli jest aktualnie dostępna. Prawda, że kuszące? Tak, szczególnie biorąc pod uwagę cenę! Dodam jeszcze, że dzieci 0-5 lat wchodzą bezpłatnie, zaś starsze 6-18 mają zniżkę.

Podaruj radość bliskiej osobie.

musemen

Prezent w postaci wspólnej podróży, podczas której będziecie mogli zwiedzić piękne miejsca na pewno przypadnie do gustu bliskiej osobie. Dla mnie podróże z partnerem to tworzenie pięknych wspomnień, dlatego ja osobiście ucieszyłabym się z takiego prezentu. Nie będę tu wskazywać konkretnie zbliżających się walentynek, ponieważ osobiście uważam, że dwoje kochających się ludzi nie potrzebuje specjalnego dnia do celebrowania łączącego ich uczucia. Niemniej jednak warto rozważyć taką formę wyjątkowego podarunku dla ukochanej/ukochanego lub/i całej rodziny.

Możecie wydrukować kupon i wręczyć go bezpośrednio wraz z jakimś drobiazgiem kojarzącym się z danym miejscem np. podczas wspólnego wieczoru, lub wysłać w formie maila niespodzianki. Myślę jednak, że niezależnie od formy wręczenia, emocje będą niezwykłe i wyjątkowe.

Aplikacja mobilna – twój lokalny przewodnik zawsze pod ręką!

Dzięki aplikacji Musement App mamy swojego lokalnego przewodnika zawsze pod ręką. Pozwoli ona nam w każdej chwili sprawdzić, co danego dnia jest w okolicy dostępne i godne uwagi oraz szybko i sprawnie dokonać rezerwacji i zakupu biletów. Tym samym oszczędzamy czas i możemy cieszyć się spokojnym odkrywaniem nowych miejsc.

Sztuka, rozrywka, występy, jedzenie, aktywności czy sporty. Wszystko czego szukamy podczas podróży po całym świecie znajdziemy w jednym miejscu. Dzięki całodobowej pomocy w formie telefonicznej, jak i on-line chat nie musimy się o nic martwić.

Zawsze byłam zdania, że warto podróżować, poznawać, odkrywać i tworzyć piękne wspomnienia. Dlatego chętnie poznaję nowości usprawniające poszukiwania wyjątkowych miejsc. A jak jest u Was, lubicie zwiedzać?

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *