Aranżacja pokoju Blogerski Świat Porady

Życie to zmiany, zrób na nie miejsce.

Bywają małe i duże. Na jedne długo czekamy, inne zaskakują nas jak nagła burza. Myślimy o niektórych zmianach, że są tylko na chwilę. Te jednak zostają na dłużej. Życie pisze różne scenariusze, bo życie to zmiany. Niedawno obserwowaliście na Fanpage’u, że byłam na konferencji prasowej w Ikea. Czego dotyczyła? Otóż zmian 🙂 bo nowy katalog IKEA inspiruje, żeby zrobić na nie miejsce, miejsce na życie.

Współczesny świat wymusza na nas dostosowanie się do nowych sytuacji, wyzwań i oczekiwań, jednak nasze mieszkania pozostają takie same. IKEA pokazuje, że wnętrza mogą się zmieniać razem z nami. Inspiruje, aby tworzyć przestrzenie, w których czujemy się dobrze, do których chętnie wracamy, chętnie zapraszamy gości i w których pokazujemy kim jesteśmy. Po prostu wnętrza, które żyją razem z nami.

Życie to zmiany. Zrób na nie miejsce

Na co chcesz mieć więcej miejsca w swoim życiu? Na relaks z książką, spotkania z przyjaciółmi, rodzinne uroczystości, pracę czy słodkie lenistwo? Każdy z tych elementów to ważna część naszego życia. Katalog IKEA 2018 pokazuje, że czasem nawet mała zmiana pomaga znaleźć miejsce na to, co ważne. Pomaga w codziennych zmianach – tych które nadchodzą niespodziewanie, i inspiruje do kolejnych – spontanicznych lub dokładnie zaplanowanych.

Inspiracją do nawet tych najmniejszych zmian są liczne propozycje wystroju wnętrz, pomysłowe produkty, innowacyjne projekty, inspirujące opowieści, a także felietony dotyczące urządzania. To wszystko na blisko 330 stronach.

W tegorocznej odsłonie Katalogu IKEA 2018 w centrum uwagi znalazł się pokój dzienny, który jak soczewka skupia w sobie dynamikę życia w domu. W mgnieniu oka potrafi zmienić się w domowe SPA, jadalnię lub klubowy parkiet. W pokoju dziennym jest miejsce na wszystko to, na co tylko masz ochotę: zabawę, drzemkę, pracę, rozmowę, jedzenie. Nasz pokój dzienny to centrum życia rodzinnego.

IKEA bliżej Szczecina i Zielonej Góry

Aby ułatwić dostęp do inspiracji i produktów, w tym roku Ikea uruchomiła w Polsce sprzedaż internetową mebli, a także od 31 sierpnia większości akcesoriów. Teraz IKEA Poznań jest dla mieszkańców Szczecina i Zielonej Góry dosłownie na wyciągniecie ręki, ponieważ realizuje zamówienia internetowe do tych miast.

Szczecin i Zielona Góra, to wyjątkowe lokalizacje dla naszego sklepu. Poza Poznaniem, to właśnie stamtąd pochodzą nasi najwierniejsi klienci. Dlatego dla mieszkańców tych dwóch miast ustaliliśmy wyjątkowe warunki transportu z wniesieniem – ze sklepu wprost do mieszkania. Koszt transportu produktów do Szczecina i Zielonej Góry zaczyna się już od 49 złotych! Cena wyjściowa obejmuje zakupy do 50 kilogramów. Wydaje się niewiele? W tej cenie można przewieźć m.in.: kultowy fotel STRANDOMON, dywan KRÖNGE, stolik KVISTBRO – sporą część wyposażenie wnętrza z naszej katalogowej okładki!- podkreśla Karol Barcal, Dyrektor sklepu IKEA Poznań.

To jeszcze nie wszystko! W tym roku także po raz pierwszy katalog IKEA trafi nie tylko do kilkuset tysięcy skrzynek pocztowych na terenie Poznania i okolic, ale także do domów i mieszkań w Szczecinie i Zielonej Górze!- dodaje Katarzyna Dutkiewicz, Kierownik ds. Marketingu IKEA Poznań.

 IKEA Poznań tworzy miejsce na życie                                                                              

Wspólne spędzanie czasu jest ważne dla wszystkich. Szczególnie dla najmłodszych, których dzieciństwo z różnych przyczyn nie przebiega idealnie. IKEA Poznań zaprosiła do współpracy Fundację Motylarnia z Poznania, Stowarzyszenie POLITES ze Szczecina oraz Stowarzyszenie Damy Radę z Zielonej Góry. Placówki pokazały nam swoje siedziby i przestrzenie wymagające remontu i wyposażenia.

Podczas konferencji, zostaliśmy podzieleni na trzy zespoły. W każdym znalazł się przedstawiciel jednej z organizacji. Zespoły dostały bardzo odpowiedzialne zadanie – zaprojektowanie przestrzeni w siedzibie fundacji tak, aby jak najlepiej spełniała potrzeby jej podopiecznych. Na przygotowanej makiecie, oddającej rzeczywisty układ pomieszczenia, mogliśmy wykorzystać wybrane elementy z asortymentu IKEA i zgodnie ze wskazowkami przedstawiciela zaprojektować przestrzeń dla dzieciaków. Projekty oceniane były pod kątem kreatywności, wykorzystania produktów i dopasowania do potrzeb organizacji.

Do końca listopada IKEA Poznań wyremontuje i urządzi przestrzeń dla Stowarzyszenia Damy Radę z Zielonej Góry- zwycięskiego projektu. Pozostałe dwa stowarzyszenia otrzymały karty upominkowe do IKEA o wartości trzech tysięcy złotych. Wsparcie to ma pomóc organizacjom w zrobieniu miejsca na wspólne spędzanie czasu, naukę i odpoczynek. Wierzę, że każdy powinien mieć swoje miejsce na życie i cieszę się, że takie działania są podejmowane.

Na koniec zostaliśmy zaproszeni na przepyszny lunch połączony ze zdobywaniem nowych, ciekawych kontaktów. Dziękuję Ikea Poznań za zaproszenie, był to czas spędzony miło i wartościowo.

Możesz również polubić…

3 komentarze

  1. rewelacja uwielbia Ikee:)

  2. Monika says:

    Ikea uzależnia 😉 na katalog czekałam z niecierpliwością,a jaka była radość gdy w skrzynce znalazłam najnowsze inspiracje :).

  3. Jezeli poszukuja panstwo fantastycznego projektowania wnetrz w Warszawie badz stronach, to multiagencja Perfect Space jest idealnym rozwiazaniem Panstwa dylematów zwiazanych z aranzacja miejsc.
    Nasze portfolio zawiera zarówno: kawalerki, mieszkania pod najem jak takze wielopokojowe mieszkania dla calej rodziny. Stanowimy unikalna w Polsce agencja, która proponuje tzw. wykonczenie pod klucz i uslugi consierge. Pragniemy takze poinformowac Panstwa, iz swoje uslugi dostarczane sa na najdoskonalszym zakresie i zawsze dbamy o jakosc, punktualnosc oraz szczescie uslugobiorcy. PerfectSpace to Agencja tworzona przez ludzi dla ludzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *