Porady

III Ogólnopolska Konferencja Noszenia Dzieci w Poznaniu już we wrześniu!

III Ogólnopolska Konferencja Noszenia Dzieci to pierwsza i jedyna tego typu konferencja babywearingowa w naszym kraju. Tegoroczna zaplanowana jest na 23.09.2017 i odbędzie się w Poznaniu. A skoro właśnie tu, to nie mogłoby mnie tam zabraknąć!

Oto, co czeka uczestników tegorocznego wydarzenia:

6 paneli dyskusyjnych, 4 warsztaty ze specjalistami, 3 gości zagranicznych, 3 mecenasów, 20 wystawców i mnóstwo wiedzy, wrażeń, ciekawych spotkań, wzruszeń i innych atrakcji. Ja już nie mogę się doczekać!

Tegoroczne rozmowy panelowe krążyć będą wokół historii noszenia dzieci na przełomie dziejów, historii rodziców niepełnosprawnych, którzy dowodzą, że chustonoszenie nie ma barier. Przedstawione zostaną również najnowsze wyniki światowych badań  dotyczące kangurowania. Toczyć się będą rozmowy o kangurowaniu i używaniu chust w szpitalach. Przyjedzie także coach, który pokaże, jak przerodzić pasję w biznes. Poruszone zostaną również tematy kontrowersyjne i wzbudzające dużo emocji- Czy polski chustoświat jest gotowy nosić niesiadające dzieci w nosidłach? Szykuje się zatem dialog międzyszkolny na wysokim merytorycznie poziomie.

Dla tych, co lubią patrzeć szykuje się kolejna atrakcja- uczestnicy będą mogli na własne oczy na żywo zobaczyć, w jaki sposób powstaje ręcznie tkana chusta. Swoją obecnością zaszczyci nas jedna z czołowych polskich tkaczek ręcznych, oczywiście w towarzystwie swojego krosna.

Tradycją roku poprzedniego, dzięki wsparciu sponsorów, zostanie zosrganizowana loteria fantowa, której dochód zostanie przeznaczony na leczenie chorego dziecka. Uczestnicy konferencji otrzymają możliwość zakupu chusty tkanej specjalnie na to wydarzenie.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU. DO ZOBACZENIA W POZNANIU i dajcie znać z kim się spotkam :)! Więcej na http://konferencjanoszenia.pl/ 

 

 

 

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *