Zabawki

Bańki mydlane bawią od pokoleń.

Całkiem niedawno, w jedno wyjątkowo ciepłe popołudnie wybraliśmy się na wycieczkę. Była to nie tylko okazja do tego, by dziewczynki spędziły trochę czasu na łonie natury, ale również możliwość wspólnej zabawy, na którą starsza córka czekała z niecierpliwością. Bańki mydlane.

Piękne okoliczności przyrody, bezchmurne niebo i bańki. Tak, to one zdominowały to popołudnie. Prezentowany egzemplarz otrzymaliśmy od firmy Tuban Świat Baniek Mydlanych by go sprawdzić i napisać o nim kilka słów. Generalnie o bańkach za wiele mówić nie trzeba, ich puszczanie jest zaraźliwe i czy ma się trzy, trzydzieści czy sześćdziesiąt lat można w znaleźć fan.

Prezentowany zestaw nie jest drogi, to koszt rzędu 35 zł, w nim otrzymujecie 400ml płynu TUBAN oraz sznurek do wielkich baniek mydlanych. Płyn wlewamy do miseczki i działamy :). Sprawa jest wyjątkowo prosta i nie trzeba do tego wielkich umiejętności bo płyn jest świetny. Jedynie żal nam było, że jest go tak mało, bo chcieliśmy jeszcze wykorzystać trochę podczas świąt no ale, zabawa tak wszystkich radowała, że szkoda było wydzielać ;). Sam płyn drogi nie jest więc na pewno jeszcze go kupimy.

A o tym jak było możecie obejrzeć na zdjęciach poniżej :):

Możesz również polubić…

2 komentarze

  1. Gosia Rusak says:

    Super zabawę mieliście 🙂

  2. Magda says:

    Jak widać super zabawa nie tylko dla najmłodszych 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *