Zabawki

Gwiazdkowe prezenty w magicznej fabryce Świętego Mikołaja!

Wieść niesie, że Elfy Świętego Mikołaja to nieocenieni pomocnicy, bez których Święta Bożego Narodzenia nie mogłyby się odbyć. To właśnie dzięki nim Mikołaj zawsze zdąża na czas i w porę dostarcza gwiazdkowe prezenty do domów wszystkich dzieci na całym świecie.

W magicznej fabryce zabawek przed świętami praca wre!

Magia Świąt polega na tym, że i my dorośli dajemy się ponieść dziecięcej fantazji i chociaż przez chwilę wierzymy tak w Świętego Mikołaja, jak i Elfy. Motywujemy nasze maluchy do pisania listu z marzeniami, przekornie próbujemy wpłynąć na ich zachowanie roztaczając wizję ewentualnej rózgi, którą Święty zostawia jako ostrzeżenie. W tym właśnie okresie, jak nigdy słuchamy naszych dzieci, by wyłapać to, czego naprawdę pragną. Jaki prezent będzie tym właściwym i sprawi im radość. Wbrew pozorom nie jest to zbyt proste. Co reklama słyszę – ja bym to chciała… Znacie to? By radość była prawdziwa, a prezent nie wylądował w koszu z zabawkami zanim skończy się wigilijny wieczór musimy słuchać i obserwować dzieci dużo dużo wcześniej. Często na gwiazdkę dajemy to, o czym dziecko (szczególnie to starsze) marzyło od dawna. Przemyślane, wartościowe (bynajmniej nie w sensie materialnym), wymarzone – to te zostaną zapamiętane na długo i docenione. Z radością obserwujemy ich reakcje i czerpiemy przyjemność z obdarowywania. To jest ten czas, kiedy my sami stajemy się Elfami, pomocnikami Świętego Mikołaja.

W świecie dziecięcych marzeń – pomysły na gwiazdkowe prezenty!

Nasza starsza córka marzy o psie. Uwielbia udawać psa i kocha wszelkie napotkane psy. Kiedy chce lalkę, to wyłącznie taką, której towarzyszy pies. Całkiem niedawno chciała iść do sklepu kupić karmę dla psa, którego być może za kilka lat będzie miała, żeby mieć go czym nakarmić. Kiedy rówieśnicy bawią się wchodząc w różne role, ona zwykle jest psem (na zmianę z kotem). Ostatnio robiła nam wykład o wyższości psa nad kotem. Nie byle jaki, bo argumenty jakimi sypała były naprawdę do rzeczy. Wiele razy w jej opowieściach przewijała się lala z psem, dlatego kiedy zobaczyłam ją wiedziałam, że będzie idealna!

Długowłosa lalka z pieskiem od firmy Artyk, która mówi, śpiewa piosenkę o spacerku oraz potrafi chodzić, a dodatkowo wypowiada 6 różnych fraz. Do tego pyzata blondyneczka z grzywką, wypisz wymaluj nasza panna! Mam nadzieję, że trafię w gust mojej starszej córki i będzie zadowolona z takiego prezentu znalezionego pod choinką.

gwiazdka
Duża lala Natalia, która sama chodzi będzie niezapomnianym prezentem

Młodsza córka to roczniak więc wydawać by się mogło, że nie ma specjalnych preferencji. Otóż nic bardziej mylnego. To koneserka wszelkiego rodzaju zabawek, poruszają się, grają i wydają dźwięki, oraz książek. Podobają jej się również zabawki, które rozwijają motorykę jak różnego rodzaju wieże, jednak nie wzbudzają w niej szczególnego entuzjazmu. Mądra Sowa wydała mi się dobrym pomysłem. Śpiewa 6 piosenek, opowiada 2 bajki, recytuje 11 wierszyków i naśladuje odgłosy 24 zwierzaków!
To nie wszystko, potrafi także chodzić, ruszać skrzydełkami i oczami, które świecą. Wygląda przyjemnie i uroczo.

gwiazdkowe prezenty
Mądra Sówka opowie bajkę i zaśpiewa piosenkę

Pomysły na prezenty gwiazdkowe dla dziewczynek, które nie narzekają na brak zabawek to wyzwanie. Wydaje mi się jednak, że to co wybrałam, a czego część Wam tu dziś prezentuję będzie je cieszyć długi czas. Warto mieć oczy szeroko otwarte i czytać o inspiracjach prezentowych dla dzieci. Dzięki temu można znaleźć fajne zabawki taniej niż te topowych marek, a równie solidne i ładne. NATALIA COLLECTION to marka, którą znam od dawna, gdyż starsza córka dostała już taką lalkę jednego roku pod choinkę. To produkty wysokiej jakości w konkurencyjnych cenach, dlatego warto przyjrzeć im się bliżej. Firma przygotowała wiele nowości, między innymi lala niemowlę z ząbkami, piękna lalka aniołek śpiewająca kolędy czy lalka karaoke. Znajdziecie tam również wiele ciekawych propozycji dla chłopców.

Życzę Wam wiele radości ze spełniania marzeń Waszych pociech i zapraszam na kolejny wpis z propozycjami zabawek na gwiazdkowe prezenty!

Możesz również polubić…

2 komentarze

  1. U nas syn ma już całą listę prezentów, które chce, a króluje na niej Lego 🙂

  2. Iza says:

    Super
    Moje młodsze ma marzenie i upiera się tylko przy tej opcji, chociaż ta lalka podoba mi sie bardzo
    A starsze młodzież to problemu nie ma technologia i moda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *