Porady

Kocham mocno Babcię, Dziadka! To nie żarty moi mili. Dzisiaj im życzenia składam by sto latek jeszcze żyli! :)

Już w najbliższy weekend będziemy obchodzić Dzień Babci i Dzień Dziadka. To te dni w roku kiedy w sposób wyjątkowy możemy docenić to, co nasi rodzice robią dla swoich wnuków. Starsze dzieci mają okazję przygotować prezenty własnoręcznie, a młodsze z naszą pomocą. W żłobkach i przedszkolach organizowane są warsztaty, na które dziadkowie są zapraszani i wspólnie z wnuczkami mogą własnoręcznie wykonać bliskie sercu pamiątki. Jako, że w tym roku dziadków mamy daleko, a dotychczas dostawali tylko pomazane kolorowymi kredkami laurki, w tym roku poświęciliśmy nieco więcej czasu na przygotowanie się do tych dni. Oczywiście jest to tajemnica i Dziadkowie nic nie wiedzą 🙂 więc SZA!

Nasze przygotowania zaczęłyśmy od wykonania kartek, odwiedziny w pobliskiej pasmanterii, w której naszym łupem padło kilka fajnych ozdóbek, chwila klejenia i kartki gotowe 🙂

DBD1

Życzenia wymyślała Starsza, ona również kolorowała namalowane przeze mnie elementy, zaś młodsza pozostawiła swój ślad. Dosłownie ;). Dodatkowo Starsza wykonała własnoręcznie malowane obrazki (w rulonikach), na których znalazły się różne cuda od kwiatków, przez słoneczka, duszki i gwiazdki, zaś na drugiej stronie odbiła swoje rączki kolorowymi farbkami. Obrazki zostały zwinięte w ruloniki i przewiązane odpowiednimi wstążkami.

Jeśli chodzi o prezenty chciałam by były to pamiątki szczególne dlatego sięgnęłam do sprawdzonego już sklepu MyGiftDna gdzie zleciłam przygotowanie spersonalizowanych prezentów, a że moi rodzice lubią otrzymywać podarki praktyczne wybrałam coś, co przyda się każdemu z nich. Dla Babci, która większość czasu spędza jak to babcia w kuchni wybrałam wyjątkową szklaną deskę do krojenia :), teraz każdy przygotowywany posiłek będzie przypominał jej o wnusiach i wzbudzał uśmiech na twarzy 🙂

mgd

Dla Dziadzia wybrałam prezent, który na pewno mu się przyda, a personalny grawer sprawi, że z uśmiechem wspomi tegoroczny Dzień Dziadka, wyjątkowy choćby z powodu kolejnej wnusi, której w zeszłym roku jeszcze się nie spodziewał :). To zestaw, w skład którego wchodzi portfel, długopis z imieniem oraz brelok również z imieniem właściciela.

mgd1

Oczywiście firma MyGiftDna stanęła na wysokości zadania, wszystko solidnie wykonane, odpowiednio dobrze zabezpieczone do transportu i przesłane błyskawicznie. Na święta również zamawiałam u nich prezent i wiem, że obdarowana osoba była bardzo zadowolona. Prezenty spersonalizowane są coraz bardziej popularne, przede wszystkim dlatego, że są wyjątkową pamiątką, w pełni unikalną, jedyną taką na świecie.  Na pewno przy każdej najbliższej okazji obdarowania bliskiej mi osoby będę do nich wracać.

UWAŻAMY, ŻE NAJLEPSZY PREZENT TO TAKI, KTÓRY ZOSTAŁ STWORZONY Z MYŚLĄ O OSOBIE, KTÓRA ZOSTANIE NIM OBDAROWANA. WŁAŚNIE DLATEGO WSZYSTKIE POMYSŁY NA PREZENT, KTÓRE U NAS ZNAJDZIESZ TO PREZENTY PERSONALIZOWANE – JEDYNE W SWOIM RODZAJU. TWOI BLISCY ZASŁUGUJĄ NA UNIKALNE PREZENTY!

Przy okazji bardzo dziękuję za prezent niespodziankę z okazji zbliżających się moich imienin 🙂 to bardzo miły gest!

tytu

To jeszcze nie wszystko :), dzięki nowo odkrytej pracowni, która wykonuje cuda w drewnie Dziadkowie otrzymają od dziewczynek jeszcze jeden prezent, a mianowicie:

MOYA

Wyrażamy nadzieję, że godziny na tym zegarze będą naszym kochanym Dziadkom upływać w zdrowiu, szczęściu i miłości :)! Bliżej o pracowni MOYA już niebawem w osobnym poście wraz z wywiadem w dziale Sylwetki, na który już teraz Was serdecznie zapraszam!.

Paczka już gotowa i jutro rusza kurierem przez całą Polskę do Dziadków, my nadal milczymy i trzymamy kciuki za tę wzruszającą niespodziankę :). A Wy co przygotowaliście ze swoimi pociechami w tym roku?

mgd2

DBD

Możesz również polubić…

1 komentarz

  1. stópka Beatki ,zegar pobiły wszystko super

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *