Dbam o rozwój

Półkolonie letnie w Parku Rozrywki Rodzinka w Skórzewie.

PARK ROZRYWKI RODZINKA już kolejny rok, zaprasza dzieci do udziału w półkoloniach – w niezapomnianej przygodzie pełnej zabawy i treści edukacyjnych.

Półkolonie w PARKU ROZRYWKI RODZINKA to doskonała propozycja kreatywnego spędzenia czasu dla dzieci, które nie wyjeżdżają na wakacje, ale chcą ten czas wykorzystać na rozwój i świetną zabawę w gronie rówieśników! W ramach zróżnicowanego programu Park Rodzinka gwarantuje świetną rozrywkę, zabawę, zdrowy poczęstunek, dużą dawkę wiedzy podanej w ciekawy i przystępny sposób. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę wychowawców i animatorów.

Cena regularna za turnus to 449 zł/ dziecko

Proponujemy następujące promocje na półkolonie letnie 2017:

– przy zapisach do końca maja – cena za turnus 349 zł

– przy zapisach do końca czerwca – cena za turnus 399 zł

Teraz kilka słów na temat tego, czego Wasze dziecko doświadczy na wybranych tematycznie półkoloniach:

26.06 – 30.06 Tropiciele przygód – wyprawy i przetrwanie w miejscach oddalonych od cywilizacji. Tym razem stworzymy dwa obozowiska ? jedno w naszym Parku, drugie zaś w pobliskim lesie. Doskonała okazja do przetestowania zdobytej wiedzy w środowisku naturalnym!

3.07 – 7.07 Skate life – jazda na desce, sztuka grafitti, rymowane utwory i taniec hip-hop ? to wszystko czeka na małych ziomali podczas naszego drugiego turnusu. Na luzie, ale z dużą dawką ciekawej wiedzy i barwnymi gośćmi

10.07 – 14.07 Muzykalni – zapraszamy na najbardziej rozśpiewany i imprezowy turnus. Na uczestników czekają spotkania z muzykami, warsztaty zakończone konkursem talentów oraz impreza, którą dzieci poprowadzą same, poznając wcześniej tajniki dj’ingu.

17.07 – 21.07  100 pomysłów na sztukę – sztuka nie musi być nudna i my to udowodnimy! Poznamy efektowne i nowoczesne techniki, a także przekonamy się, jak zaskakujące potrafią być niektóre dzieła sztuki.

24.07 – 28.07 Kuchnia od kuchni – Dzieci przeniosą się w fantastyczną podróż smaków i zapachów. Będą miały okazję poznać tajniki dekorowania dań oraz stworzyć smaczne i oryginalne desery. Turnus zakończymy konkursem kulinarnym.

31.07 – 4.08 Przez kontynenty – każdy dzień spędzimy na innym kontynencie. Na uczestników czekają spotkania z mieszkańcami innych krajów. Świat jest ogromny, nasz turnus zaś zaskoczy uczestników nie raz, nie dwa.

7.08 – 11.08 Gwiazdy ekranu – czas na coś dla przyszłych gwiazd. Odkryjcie w sobie talent i weźcie udział w turnusie filmowym. Uczestnicy będą mieli okazję przełamać swoje lęki przed kamerą, a także poznać sekrety charakteryzacji filmowej i teatralnej oraz sekrety efektów specjalnych.

14.08 – 18.08  Akademia Młodego Geniusza – fizyka, chemia i biologia w zupełnie nowej odsłonie. Zapraszamy na naukową przygodę: efektowne doświadczenia w Laboratorium Timona, a także eksperymenty w terenie. Zdobywanie wiedzy wcale nie musi być nudne!

21.08 – 25.08   Cyberturnus – przeniesiemy się w wirtualny świat i nie tylko. Turnieje w gry komputerowe, a także stworzenie własnej gry planszowej, by pokazać, że ciekawa i emocjonująca gra nie musi być wyświetlana na ekranie.

28.08 – 31.08    Pożegnanie wakacji – wymarzony relaks na zakończenie lata. Beztroska zabawa i ostatnia wakacyjna impreza na plaży!

Jak widać lato w mieście wcale nie musi być nudne :). Można skorzystać z takiej formy aktywnego wypoczynku, która na pewno spodoba się dzieciakom. Po szczegóły, regulamin półkolonii i dokumenty do pobrania odsyłam bezpośrednio do Organizatora -> www.parkrodzinka.pl

Możesz również polubić…

4 komentarze

  1. Na razie o półkolonie nie muszę się martwić 🙂

  2. Świetne miejsce! Jaka szkoda, że tak daleko mieszkamy :/

  3. Fajny pomysł takie półkolonie. Siostra robiła takie zajęcia w ferie, dzieciaki zadowolone.

  4. Ale fajnie! Oli chodził na polkolonie już mając 2 latka i bardzo mu się podobało. Chętnie bym go poslala ponownie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *