Zabawki

Bajkowa agroturystyka przy Wader Street 5 zaprasza!

Jaka Polska długa i szeroka, tak Wadera zabawki znają dzieci chyba w każdym jej zakątku. Znają i kochają. Fabryka Zabawek WADER jest obecna na rynku od ponad 20 lat. Firma należy do ścisłej czołówki polskich producentów zabawek z tworzywa sztucznego dla najmłodszych dzieci i jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek w branży dziecięcej.

Zabawki firmy Wader są porządnie wykonane, trwałe, funkcjonalne, mega kolorowe i bezpieczne. Goszczą nie tylko w domach prywatnych, ale również w miejscach dostępnych dla maluchów takich jak place zabaw, parki zabaw, hotele, kawiarnie, eventy rodzinne etc. Czyli wszędzie tam, gdzie dzieci są mile widziane. To właśnie na eventach rodzinnych w Poznaniu zwróciłam na nie uwagę. Wielkie wywrotki, w których dzieciaki woziły się nawzajem, koparki czy sprzęt do piaskownicy robiły furorę. Zestaw do piasku to pierwszy Wader jaki pojawił się w naszym domu. Mamy go zresztą do dzisiaj i dzielnie nam służy.

Całkiem niedawno Wader zagościł u nas znów. Tym razem w postaci domku i farmy. Przyznam, że trzy pokolenia brały udział w składaniu. Farmę składał Tata, domek Dziadziu, a córka dzielnie towarzyszyła podając elementy i naklejki do wyklejania, nie mogąc się doczekać efektu końcowego.

Wader Play Farm to zestaw, w którym znajdziecie dwupiętrowy domek/farma, winda, otwierane drzwi, dźwig, traktor z przyczepą oraz zwierzątka (koń, kura, krowa, świnia, owca, kogut). Na dachu został zamontowany uchwyt/raczka, dzięki której zabawkę można przenieść w inne miejsce. To nasza agroturystyka, na której dzieje się wiele ciekawych rzeczy. Można jeździć traktorem, karmić zwierzęta i podpatrywać ich codzienność. Aby gościom było wygodnie tuż obok został wybudowany komfortowy pensjonat :).

Wader Dream House , w skład zestawu wchodzi domek, meble, ruchome drzwi, okna, schody. Komfortowo urządzony pensjonat (domek letni) z sypialnią, łazienką, kuchnią, pokojem dziennym oraz tarasem i oczkiem wodnym.  Gdy maluchy szaleją na farmie rodzice mogą odpocząć przy kawie.

Po farmie biega rodzina kociaków i jeden znajomo wyglądający piesek ;). Do naszej agroturystyki dojeżdża pociąg, który zatrzymuje się na stacji Waderowo. Chętnych zabiera na zwiedzanie pobliskiego zamku, który jest lokalną atrakcją. Szalenie ciekawa zabawa, która powoduje, że dziecko „znika” w ciągu dnia w swoim pokoju, gdzie dzieje się letnie, wiejskie życie. A to wszystko dzięki Wader Fabryka Zabawek :). Dzień Dziecka niebawem, jeśli planujecie uraczyć swoją pociechę prezentem rzeczowym polecam, dobra zabawa dla całej rodziny gwarantowana. Czemu dla całej? Bo widzicie, czasem wieczorem, kiedy córka zostawi po sobie pozabawową rozpierduchę, siadam na podłodze i bawię się. Układam mebelki, zwierzątka w zagrodzie. Kładę spać urlopowiczów. Zamykam drzwi od stajni. Wracam do czasów dzieciństwa i uśmiecham się sama do siebie. Odprężam się i odpoczywam.

Warto również zaglądać na Fanpage Wader-Fabryka Zabawek, wiele się tam dzieje! 🙂

Na koniec kilka danych technicznych dotyczących wielkości prezentowanych domków:

Domek dla lalek: Wymiary opakowania: 59 cm x 39,5 cm x 15 cm
Wymiary po rozłożeniu: 40 cm x 30 cm

Farma: Wymiary opakowania: 59 cm x 39,5 cm x 15 cm
Wymiary po rozłożeniu: 40 cm x 30 cm

Możesz również polubić…

9 komentarzy

 1. Gosia Rusak says:

  Porządne i ładne zabawki 🙂

 2. Ala ma póki co dopiero rok, ale na pewno i jeden i drugi domek jej kupię w przyszłości. Wiem, że dzieci z rodziny bawią się świetnie takimi domkami.

 3. Mnie i córkę zawsze fascynowały te ich wielkie ciężarówy i traktory 🙂 Uwielbiam wiejskie klimaty 🙂

 4. Cudo! Tosia byłaby zachwycona!

 5. zapiecek.art13 says:

  Zabawki Wader są naprawdę dobrze zrobione, nie psują się. Polecamy

 6. My z Wadera mamy głównie zabawki do piasku i duże auta oraz maszyny rolnicze. Nie wiedziałam, że mają też takie świetne zestawy!

 7. Bardzo lubię waderki ze względu na jakość. Zestawy ze zwierzątkami są zawsze hitem 🙂

 8. AgnieszkaW says:

  Śliczne te zestawy! Widać też, że bardzo jakościowe.

 9. Mój synek zakochałby się w zagrodzie i zwierzaczkach,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *