DZIECKO Zabawki

#Snapstar stylowe lalki z wielkiego świata + KONKURS!!

Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami, dlatego ja spieszę dziś do Was z propozycją prezentu dla dziewczynek oraz ich Mam ;). Dlaczego Mam? Ponieważ wychodzę z założenia, że dobra zabawa nie ma ograniczeń wiekowych. Poza tym, sama pobawiłam się z córkami laleczkami, które Wam dzisiaj zaprezentuję i na pewno nie był to ostatni raz ;).

#SNAPSTARS czyli modne lalki z wielkiego świata.

Lalek dostępnych na rynku są tysiące. Począwszy od tradycyjnych, znanych z naszego dzieciństwa Barbie, poprzez wiele wiele innych, często nawiązujących do lubianych bohaterek bajek. Producenci prześcigają się w sposobach zainteresowania dzieci starymi zabawkami w nowej odsłonie.

#Snapstar to lalki, które nawiązują do popularnej aplikacji Snapchat. Już samo pudełko, w którym wybrana lalka się znajduje przypomina smartfon, a poza tradycyjnymi zestawami ubrań do stylizacji, zabawę lalką wspiera również dedykowana, bezpłatna aplikacja Snapstar Studio, która daje wiele dodatkowych możliwości niesamowitej zabawy.

Starannie zapakowane, będą pięknym prezentem!

Yuki – Djka, Aspen – podróżniczka, Izzy – artystka, Lola – liderka teamu, która kocha jednorożce, Down – kreatorka mody i Echo – królowa przebiegłości to przyjaciółki, które podbijają świat. Każda z przyjaciółek ma niepowtarzalny charakter i pasje. Łączy je zamiłowanie do mody, stylu, jedzenia i podróżowania.

Lola, fanka jednorożców 🙂

Lalki są bardzo starannie wykonane z odwzorowaniem najmniejszych detali. Pierwsze, na co zwróciłam uwagę to błyszczące i bardzo naturalne oczy oraz miękkie i miłe w dotyku włosy (możliwość ich odczepienia daje większe możliwości stylizacji w aplikacji). Kolejną rzeczą, która rzuca się w oczy są świetnie skrojone ubrania, zarówno te, które lalki mają na sobie, jak i dodatkowe w dołączonych zestawach.

Yuki Djka

W prezentowanym zestawie znalazły się dwie lalki – Yuki i Lola, oraz dodatkowe zestawy ubrań i akcesoriów. W każdym pudełku znajdziemy również ściankę „green screen”, która daje możliwości podróżowania naszej lalce w aplikacji oraz stojak. Dodatkowo 14 punktów artykulacji (szyja, ramiona, łokcie, nadgarstki, biodra, uda, kolana, kostki), daje nam możliwość ustawiania jej w bardzo naturalnych pozach.

W sieci można znaleźć filmiki z przygodami przyjaciółek, niestety tylko w wersji anglojęzycznej (również aplikacja nie ma opcji języka polskiego, jednak jest dość prosta i intuicyjna). Dzieci mogą więc tworzyć nie tylko własne historie, ale również posiłkować się tymi nagranymi jednocześnie szlifując język angielski. Sądzę, że najlepiej i najciekawiej lalki będą wykorzystywane przez dziewczynki 5+ do kreatywnej zabawy, zarówno w grupie rówieśniczej, jak i podczas wspólnych chwil z siostrą czy mamą.

I dzieje się magia, Lola z domu przenosi się w różne egzotyczne miejsca!
Myślę, że jest to ciekawa opcja na prezent z okazji nadchodzącego Dnia Dziecka, ale również urodzin w rozsądnej (obecnie nawet bardzo atrakcyjnej) cenie KLIK.

!!KONKURS!!

A teraz niespodzianka! Razem ze sklepem zabawkitotu.pl zapraszamy Was na konkurs z okazji nadchodzącego Dnia Dziecka. Do wygrania wyjątkowy zestaw – DWIE lalki #Snapstar z dodatkowymi zestawami ubrań i akcesoriów!! Dodam, że te zestawy nie są dostępne w sprzedaży, więc jest o co powalczyć!

Unikatowy zestaw dwóch lalek z akcesoriami!!!

Zadanie konkursowe: praca plastyczna na temat „Mój wymarzony dzień dziecka”, technika dowolna, zdjęcie pracy prześlij na adres: agnieszka@rodzicielnik.pl do 29.05.2020. Ogłoszenie wygranej pracy 1 czerwca 2020!

Sponsor: zabawkitotu.pl

Organizator: PB Media Agnieszka Królak

Regulamin konkursów organizowanych na stronie www.rodzicielnik.pl znajdziecie tu KLIK.

Zapraszamy do udziału i trzymamy kciuki za szczęśliwego zwycięzcę! To będzie niezapomniany Dzień Dziecka!!

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *