Książki

Wielkoformatowe wyszukiwanki od Wydawnictwa Babaryba.

wielkiformat

Dziś chciałabym zwrócić waszą uwagę na wielkoformatowe, kartonikowe wyszukiwanki z Wydawnictwa Babaryba, które to pod względem wydawanych książek kreatywnych jest naszym ulubionym. Prezentowane książki to feria barw, całe mnóstwo szczegółów, a historie jakie w niej znajdziemy ogranicza tylko nasza własna wyobraźnia. To dla naszych maluchów różnego rodzaju ćwiczenia wymowy, liczenia, spostrzegawczości czy kreatywności. Razem z dziećmi możemy śledzić przygody bohterów na superkolorowych planszach oraz szukać setek ciągle zmieniających się szczegółów.

Roboty

„ROBOTY” Paweł Kłudkiewicz

Uwaga Ziemianie! Właśnie szykujemy się by spędzić z Wami jeden dzień, oczekujcie nas! I tak 17 przesympatycznych robocików, o nietuzinkowych osobowościach wsiadło do rakiety i przyleciało na Ziemię, spędzić wśród nas trochę czasu. Mamy już za sobą historię o dwóch kumplach Chudexie i Grubexie, którzy okazali się bardzo rozrywkowi i całą wyprawę spędzili na różnych zabawach, natomiast córki ulubiona trójka to Gwint, Twist i Wkręt, którzy całą wyprawę trzymają się blisko Cuksobota z prostej przyczyny, są niesamowitymi łasuchami! Co zwiedzają nasi bohaterowie? Jak się przy tym bawią? Kogo na końcu spotyka mały Hulajbocik? Tego wszystkiego dowiecie się sięgając po tę książkę.

cena detaliczna 32 zł (w tym 5% VAT)
stron 14, oprawa całokartonowa
rok wydania 2016
format 23cm x 31,5-cm

nad morzem

„NAD MORZEM” i „W GÓRACH” Germano Zullo & Albertine

To superkolorowe książki obrazkowe, w których każda kartonowa rozkładówka to panorama pełna wakacyjnych i zimowych przygód oryginalnych postaci, m.in.: poszukiwacza skarbów, superbohatera, tropiciela tajemnic, wszystkożernego ale sympatycznego potworka, myszki podróżniczki, małego chłopca i jego mamy czy zagubionych na Ziemi ufiaków… Można na nie spoglądać w dwojaki sposób, albo obejmować wzrokiem całość, albo wybrać sobie jednego bohatera i to jego historię śledzić i opowiadać patrząc na scenki sytuacyjne. W oczy rzucają się charakterystyczne, wyjątkowe malarsko postacie. Nad tymi książkami można spędzić wspólnie naprawdę wiele czasu, kończymy historię jednego bohatera, wybieramy kolejnego i zagłębiamy się w nową historię. Jest wciągająco i pomysłowo, słowem niebanalnie.

Nawet najmłodsze dzieci będą czerpać radość z tych książek, śledzić ulubione postacie oraz rozpoznawać dziesiątki zmieniających się szczegółów.

cena detaliczna 32 zł (w tym 5% VAT)

stron 14, oprawa całokartonowa

rok wydania 2016
format 23,4 cm x 30,5 cm

w górach

Możesz również polubić…

5 komentarzy

  1. Akurat te się u nas nie przyjęły ale ogólnie synek bardzo lubi takie książki z masą szczegółów. 🙂

  2. Akurat te mnie nie urzekają

  3. Sporo nowośći u Was, niektórych jeszcze nie widziałam w księgarni.

  4. Fajnie wyglądają, choć moi chłopcy już nie sięgają po tego typu książki

  5. Mój syn uwielbia tego typu książki. Zapisuję na swoją czytelniczą listę must have

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *