Biblioteczka malucha Książki

Trzy propozycje książkowe od Wydawnictwa Babaryba!

Wydawnictwo Babaryba bardzo lubi dzieci. Jest to uczucie wzajemne i szczere. Dlatego każde dziecko wydawnictwo to znać powinno i mieć w swojej dziecięcej biblioteczce chociaż jedną jego książeczkę.

Nasza biblioteka dziecięca wydawnictwo Babaryba gości w całkiem pokaźniej ilości. Dzisiaj chciałabym Wam zaprezentować i krótko przedstawić trzy książeczki, które być może Was zainteresują.

„Liczę do 100” to bogato ilustrowana książka, która pomoże naszym maluchom w nauce liczenia. Do świata liczb w zwariowaną podróż zabierają nas misie, które z każdą kolejną kartą mają nową przygodę. Jaką? To zależy od nas i naszej wyobraźni co wymyślimy dla uatrakcyjnienia lektury. Generalnie książka skupiona jest na liczeniu pozostawiąc niemałe pole do popisu nam dorosłym.

„Auta, maszyny, pojazdy i wszystko do jazdy” tu znajdziecie wesoły świat różnorakich pojazdów oraz zabawną ekipę z bajki „Tropiciele zabawek”. Gratka tak dla chłopców, jak i dla dziewczynek. Co zgubił Stolarz Dłutko i czy Policjantka Lisiczka dogoni Pirata Dingo? Jak powstaje gorąca i plastyczna masa bitumiczna i jaki ma z nią związek Kruszarka? Ta pięknie ilustrowana i ciekawa książeczka sprawi Wam i Waszym pociechom wiele radości podczas wspolnych poszukiwań.

„Super zwierzaki” to skarbnica wiedzy dla dzieci i dorosłych. Wszystkie zwierzęta opisane w tej książce mają supermoce. To z niej dowiedzieliśmy się jakie wyjątkowe moce ma np. rekin, krokodyl czy nosorożec oraz wiele innych. Sokół potrafi atakować z powietrza z prędkością niemal 400 km/h, jad kobry może uśmiercić nawet kilka osób, kangur ma w piętach specjalne wyrzutnie, delfin i nietoperz posiadają zdolności echolokacyjne, a antylopa tak umięśnione uda, że może skakać wysoko jak na sprężynach!

Superniefart? Żółw skórzasty myli torebkę foliową i się dusi gdyż nie potrafi wypluć plastikowej płachty.

Superblef? Skorpiony lubią chować się w szafach, łóżkach i butach.

Superwyczyn? Pierwsza w życiu wspinaczka. Po urodzeniu kangurzątko ma zaledwie od 1 do 2 centymetrów. Pomimo tak skromnych rozmiarów maluchowi udaje się wczepić w sierść matki odbyć długą drogę do torby na jej brzuchu.

Możesz również polubić…

1 komentarz

  1. Wstyd się przyznać ale nie znam tego wydawnictwa.Nr 1 i 3 coś dla nas

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *