DZIECKO LifeStyle Przydatne gadżety

Wyprawka przedszkolaka – naklejki czyli jak oznaczyć rzeczy dziecka

Wydawać by się mogło, że temat wyprawki naszych przedszkolaków jest już zamknięty. Zapewne wszystkie rzeczy, podobnie jak i my, macie przekazane już do przedszkola, a proces pierwszej adaptacji dzieci mają już za sobą. Tak naprawdę dopiero z czasem zaczynamy zwracać uwagę na to, co bywa konieczne, a o czym być może nie pomyśleliśmy wcześniej.

O tym, że warto podpisać rzeczy malucha wiedziałam już wcześniej, ponieważ starsza córka jest już w przedszkolu 3 rok. Wtedy jednak po prostu pisałam jej imię na metkach markerem. W tym roku sięgnęłam po prosfesjonalne oknaczenia w postaci naklejek i wklejek, które zamówiłam na stronie Stickerkid. Ważne dla mnie było, by nie były to naprasowanki, ale dobrze trzymające się naklejki. Postawiłam na szwajcarską prezycję, dobrą jakość i prostotę.

Stickerkid to szwajcarska firma prowadzona przez Doerthe i Christiana, parę trzydziestoparolatków, których znajomi oraz ich własne dzieci nauczyły wszystkiego na temat tego, jak trudno upilnować drobiazgów naszych pociech. Szczególnie w przedszkolu ma miejsce swego rodzaju migracja rzeczy dziecka, dlatego warto mieć pod ręką zestaw takich naklejek, by oznaczyć nie tylko wyprawkę, ale również wszystko to, co nasza pociecha zabiera ze sobą do przedszkola.

Ja do opisania rzeczy dziewczynek wybrałam proste wzory. Naklejki na ubrania i rzeczy wybrałam podłużne i cienkie z imieniem i nazwiskiem (KLIK),

naklejki

natomiast na obuwie specjalne wklejki z imieniem, nazwiskiem i wybraną grafiką (KLIK)

Naklejki do butów są tak zaprojektowane, by pomóc dziecku odróżnić but prawy od lewego, co dla malucha na początkowym etapie nauki samodzielności jest nie lada wyzwaniem. Dzięki podzielonemu obrazkowi można swobodnie wytłumaczyć dziecku, w jaki sposób poprawnie założyć buciki. Na etapie projektowania można samemu wybrać kolor tła, czcionkę oraz obrazek, jaki ma znaleźć się na naklejce. Można zaangażowanie naszą pociechę do samodzielnego zaprojektowania takiej naklejki.

Bogaty asortyment pozwoli Wam wybrać również oznaczenia na książki, zeszyty czy gadżety towarzyszące naszym dzieciom w codziennym życiu. Nie tylko w przedszkolu czy szkole, ale również na podwórku czy wycieczce. Ciekawostką są naklejki ze zdjęciem dziecka KLIK, które również możecie samodzielnie zaprojektować wspólnie z dzieckiem.

Dodatkowo na stronie znajdziecie personalizowane opaski na nagarstek, na których możecie umieścić wiele istotnych informacji takich jak imię i nazwisko, telefon, adres czy alergie. Takie opaski świetni sprawdzają się nie tylko na wakacyjnych wyjazdach, ale również w popularnych parkach rozrywki czy placach zabaw, a nawet zwykłych zakupach w dużym centrum handlowym.

Nasza wyprawka została skompletowana w sklepie SisArt, który znajdziecie na Facebooku! 🙂

Naklejki jako forma oznaczania rzeczy dziecka są na pewno na czasie. W przypadku powyższych pranie im nie zaszkodziło, klej dobrze trzyma i naprawdę nie mogę się do niczego doczepić. Naklejki w bucikach nie przeszkadzają dziecku, nie odklejają się pod wpływem pocenia się stopki i nie ścierają. W ich wypadku cena zdecydowanie idzie w parze z jakością, dlatego jeśli szukacie porządnego produktu zachęcam do przejrzenia oferty.  A jeśli zdecydujecie się na zakup podrzucam ekstra rabat 20% z kodem: rodzicielnik20 ważny do 25.09 !!

Możesz również polubić…

1 komentarz

  1. Fajny wpis, z pewnością mi się przyda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *