DZIECKO

Poznaj nowości od Marioinex – Mini Waffle Adventure: Sekretna Jaskinia

Chyba każdy marzył kiedyś o tym, żeby zobaczyć prawdziwą jaskinię. Z nowym zestawem klocków od Marioinex jest to możliwe. Dzięki Mini Waffle Adventure: Sekretna Jaskinia Ty i Twoje dziecko będziecie mogli zwiedzić tajemnicze miejsce pełne skał i na chwilę poczuć się jak na wyjątkowym obozowisku.

Najmłodsi uwielbiają przygody, zwłaszcza na łonie natury. Z nowym zestawem klocków zbudujecie jaskinię, otaczającą ją rzekę i drzewa, wśród których będziecie mogli postawić swój namiot. Będą czekać tam na was Larry i Harry.

Przeżyjcie nowe przygody z Larrym i Harrym

Mini Waffle Adventure: Sekretna Jaskinia to 148 wyjątkowych klocków i dwaj bohaterowie – podróżnik Harry oraz poszukiwacz przygód Larry. Wszystkie je możecie przeżyć razem. Przy okazji spędzicie wspólnie czas na świetnej zabawie.

Mini Waffle Adventure: Sekretna Jaskinia to klocki, z których możecie zbudować jaskinię z sekretnym wejściem, do którego później może zdecydujecie się zajrzeć, otaczającą ją rzekę, nad którą będziecie mogli postawić namiot i ognisko. Pamiętajcie tylko, żeby nie rozpalać go zbyt blisko drzew, bo to grozi pożarem!

Jeśli będziecie potrzebować gdzieś się przemieścić, możecie skorzystać z kajaku. Na pewno idealnie będzie on mknął po otaczającej jaskinie rzece. Kto wie, może w wodzie spotkacie jakieś ryby albo inne stworzenia? Zbliżając się do jaskini uważajcie tylko na spadające skały. Te mogą być naprawdę niebezpieczne. A może zdecydujecie się wejść na sam szczyt jaskini? Wszystko zależy od Waszej wyobraźni.

Zestaw Mini Waffle Adventure: Sekretna Jaskinia to zabawka, która na pewno zbyt szybko się Wam nie znudzi. W końcu każdego dnia możecie wymyślać nowe historie, w których towarzyszyć będą wam Larry i Harry i kto wie, może również bohaterowie innych zestawów?

Kompatybilne z wszystkimi zestawami Marioinex Mini Waffle City

Wraz z nowym zestawem klocków od Marioinex Mini Waffle Adventure: Sekretna Jaskinia Twoje dziecko może przeżyć wspaniałe przygody. Dzięki temu, że jest on kompatybilny z wszystkimi zestawami z serii City, będzie mogło też rozbudować swoje miasteczko i stworzyć zupełnie nowe konstrukcje. W końcu nikt nie mówi, że zabawa to tylko czytanie instrukcji. Klocki od Marioinex pozwalają na o wiele więcej.

Można z nich tworzyć najróżniejsze budowle i to nie tylko w 2D, ale również w 3D, co zdecydowanie korzystnie wpływa na wyobraźnię małego człowieka. Zabawa takimi klockami to więc świetny sposób na rozwijanie nowych umiejętności i doskonalenie tych, które maluch już posiada. Mowa tutaj nie tylko o wspomnianej już wyobraźni, ale również o kreatywności i zdolnościach manualnych.

Poznaj nowy zestaw od Marioinex i stwórz razem ze swoim dzieckiem wyjątkowe miasteczko z pozostałymi zestawami z tej serii i spraw, żeby zabawa była czymś więcej.

Poznaj pełną ofertę klocków Marionex

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *