Kulinarnie

Rodzicielnik kulinarnie

Rozpoczynamy nowy cykl kulinarnych inspiracji. Raz w tygodniu znajdziecie tu przepisy i pomysły na dania obiadowe, desery czy przekąski, których przygotowanie nie tylko zajmie mało czasu, ale i nie pochłonie mnóstwa pieniędzy. Będą pomysły na modne teraz „zero waste”, czyli podpowiem jak w prosty sposób wykorzystać resztki, aby zminimalizować marnowanie jedzenia. A w całym tym cyklu moim pomocnikiem będzie Thermomix.

Thermomix wielkanocnie, masz już pomysł na prezent z okazji Zajączka?

Gotowanie z Thermomix to sposób przygotowywania potraw, wykorzystujący urządzenie kuchenne tzw. robot kuchenny z funkcją gotowania. Thermomix łączy w sobie funkcje blendera, miksera, szatkownicy, a także gotowania na kuchence jak również gotowania na parze. Umożliwia, nawet jednoczesne przygotowanie różnorodnych dań, od zup i sosów po ciasta i desery, często w sposób automatyczny lub półautomatyczny. Jego zaletą jest oszczędność czasu i pracy oraz możliwość eksperymentowania z różnymi przepisami wyświetlanymi w urządzeniu z aplikacji Cookidoo.

Prezentacja Thermomix to najlepszy sposób na poznanie urządzenia i wyrobienie sobie o nim własnej opinii. Co warto wiedzieć? Otóż:

Prezentacja jest darmowa i niezobowiązująca!

Podczas prezentacji:

  • poznasz wszystkie funkcje, które Thermomix posiada,
  • będziesz samodzielnie przygotowywać dania,
  • poznasz zalety aplikacji Cookidoo,
  • będziesz mieć możliwość degustacji wszystkich przygotowanych dań,
  • poznasz sposoby na bycie posiadaczem urządzenia Thermomix,
  • a jeśli na prezentację zaprosisz znajomych będziesz mieć okazję do wspólnej, dobrej zabawy 😉

Pamiętaj – prezentacja nie zobowiązuje do zakupu. Natomiast na pewno pomoże przekonać się jak wyjątkowe jest to urządzenie. Ja sama dojrzewałam rok do zakupu, mam je od dwóch lat i teraz przyszedł czas, aby podzielić się z Wami tym, co w gotowaniu najlepsze – inspiracją!

Dzięki urządzeniu Thermomix gotowanie to coś więcej niż tylko przyrządzanie posiłków. To proces, który łączy kreatywność, precyzję i smakowe poszukiwania, jak również doznania 🙂 . Dla wielu osób gotowanie jest sposobem na wyrażenie siebie, eksperymentowanie z różnymi smakami, teksturami i technikami.

Niech te święta będą smaczne!

To także sposób na budowanie więzi z innymi poprzez dzielenie się posiłkami i doświadczeniami kulinarnymi, a rodzina Thermomix’a jest naprawdę wielka. Sama zaczęłam czerpać radość z odkrywania nowych przepisów, poznawania różnych kuchni świata i doskonalenia swoich umiejętności kulinarnych. Gotowanie stało się dla mnie nie tylko codziennym obowiązkiem, ale również przyjemnością, którą mam nadzieję Was zarazić.

Niech się dzieje magia!!

Możesz również polubić…

1 komentarz

  1. czerwonafilizanka says:

    super że odkrywanie nowych przepisów sprawia Ci radość

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *