drewniane domino ze zwierzątkami dla dzieci
Zabawki

Testujemy – drewniane domino ze zwierzątkami od lilusklep.pl

drewniane domino ze zwierzątkami dla dzieci   Lubicie zabawy ze swoimi pociechami drewnianymi zabawkami edukacyjnymi? Jeśli jeszcze nie mięliście okazji zachęcam. My przez ostatnie kilka tygodni pochylaliśmy się nad starą jak świat i znaną od lat zabawką w kolorowym, dziecięcym wydaniu czyli Domino. Wersja jaką proponuje nam Lilusklep.pl to kolorowe zwierzątka, na sporych rozmiarów drewnianych płytkach, które maluch swobodnie weźmie w rączkę. drewniane domino ze zwierzątkami dla dzieciOczywiście jak przy każdej zabawie przedmiotami, które dziecko może włożyć do buzi i się zakrztusić zabawa powinna odbywać się pod okiem osoby dorosłej. Gra polega na tym, aby pary zwierząt połączyć ze sobą. Kto położył wszystkie swoje płytki wygrywa.

Wspólna zabawa w naszym wykonaniu to najpierw uczenie się do czego to służy i jakie są zasady tej gry, a teraz kiedy już zostało to w pełni opanowane (choć przeszliśmy wszystkie możliwe etapy, łącznie z rzucaniem elementami domina w graczy 😉 ) doszły jeszcze nazwy zwierząt, które dziecko przyswaja i utrwala oraz ćwiczenie dopasowywania do siebie jednakowych obrazków i wyłapywanie różnic. drewniane domino ze zwierzątkami dla dzieciDzięki tej grze powoli wprowadzamy również rozumienie „przegranej” i „wygranej” oraz oswajamy malucha z towarzyszącymi temu emocjami. Każda nauka lubi czas, dlatego często siadamy wieczorami i nigdzie się nie spiesząc układamy, szukamy, nazywamy. Jest to o tyle powtarzalne, że obecnie Córa sama przynosi domino i zaprasza nas do wspólnej zabawy.

To kolejna zabawka od lilusklep.pl, z której jestem bardzo zadowolona i mogę ją polecić, jako pomysł na fajną wspólną zabawę wieczorową porą lub podczas niepogody.

logo 3 polecaLILU_przezroczystosc

Dzięki własnemu doświadczeniu z dziećmi, założycielka sklepu Ania wiedziała dokładnie, co rodzice i dzieci chcą i czego potrzebują – przede wszystkim czasu dla siebie nawzajem i wspólną zabawę. Rodzice nie chcą tracić czasu na bieganie po sklepach i galeriach handlowych szukając zabawek. Dlatego w naszym sklepie pośród wielu kategorii każdy znajdzie coś dla dziecka bez wychodzenia z domu oszczędzając czas i pieniądze.

Produkty naszego sklepu pochodzą od renomowanych producentów europejskich i odpowiadają europejskim normom bezpieczeństwa i posiadają certyfikat CE, a Lilusklep codziennie pracuje nad swoim asortymentem, aby znaleźli Państwo produkty spełniające oczekiwanie, bezpieczne dla dzieci, ładne oraz wytrzymałe i funkcjonalne. Dlaczego zabawki drewniane ? Ponieważ są ponadczasowe i nie ulegają modzie. Ponadto są prawie niezniszczalne i bezpieczne. Nie ważne ile razy dziecko je upuści, zabawka nie psuje się nigdy, gdyż nie pęka, nie kruszy się, nie zagina, nie powstają ostre krawędzie, nie rozmaka . Drewno nie zmienia swoich  właściwości pod wpływem ciepła lub zimna co sprawia ,że nie blakną, nie zmieniają kształtu , pozostają nadal praktyczne i piękne. Zabawki drewniane jako jedyne uczą dziecko kreatywności, motoryki i logiki, rozwijają osobowość dziecka.

Nasze zabawki pomagają dzieciom w kreatywnym rozwoju zapewniając jednocześnie dobrą zabawę!

Możesz również polubić…

1 komentarz

  1. Bardzo przydatny artykuł. Widać lekkie pióro autora 🙂 Pozdrowienia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *